Čižauskas surinko 14 taškų, Slavinskas pelnė 16.

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pralaimėjimą Rumunijos čempionate patyrė Egidijaus Mockevičiaus ir Vytenio Čižausko atstovaujama Konstancos „ABC Athletic“ (7-7) ekipa.

Gimimo vieta: Pasvalys, Lietuva

Lietuvių klubas išvykoje 64:84 (22:24, 8:16, 14:18, 20:26) nusileido Voluntario CSO (9-6) krepšininkams.

Čižauskas per 27 minutes surinko 14 taškų (4/9 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 5 klaidas, 5 pražangas ir 7 naudingumo balus.

Mockevičius per 2 minutes pasižymėjo pražanga.

Pergalę Čekijos čempionate iškovojo Džiugo Slavinsko atstovaujamas Kolyno „Geosan“ (11-7) klubas.

Lietuvio ekipa namuose 95:75 (18:14, 20:22, 28:14, 29:25) sutriuškino Hradeco Kralovės „Kralovšti Sokoli“ (4-14) krepšininkus.

Slavinskas per 22 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.