Švedijos krepšinio čempionato dešimtojo turo rungtynėse penktadienį septintąją pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turinti „Uppsala Basket“ komanda, kuri namuose 81:70 (23:22, 20:17, 24:19, 14:12) nugalėjo Lulėjo „Plannja Basket“ ekipą.

Upsalos klubui Mindaugas Budzinauskas per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Giedrius Jankauskas per 20 minučių taškų nepelnė (0/6 dvitaškių), tačiau po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

•

Solnos „Vikings“ komanda, kuriai atstovauja Saulius Dumbliauskas, namuose 73:62 (17:13, 22:14, 18:13, 16:22) įveikė Sundsvalio „Dragons“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę.

Nugalėtojams lietuvis per 21 minutę surinko 8 taškus (4/7 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Uppsala Basket“ (7 pergalės/2 pralaimėjimai) komanda turnyro lentelėje tarp 11-os ekipų užima antrąją vietą, o „Vikings“ (6/3) krepšininkai žengia treti.