Arnoldas Kulboka pelnė 15 taškų, o jo atstovaujama Patrų „Promitheas“ 74:66 įveikė Nikėjos „Ionikos“.

Nuotr.: Promitheas Patras BC
Nuotr. Promitheas Patras BC

Rezultatyviai žaidęs Arnoldas Kulbokas kartu su Patrų „Promitheas“ (7-6) pasiekė pergalę Graikijos čempionate.

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Lietuvio atstovaujama Patrų ekipa išvykoje 74:66 (23:23, 22:13, 19:13, 10:18) įveikė Nikėjos „Ionikos“ (3-10) klubą.

Marijampolietis per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovų metimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį komandoje rungtyniavo tik Joe Thomassonas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 16 taškų (6/11 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Loukas Mavrokefalidis, kuris per 33 minutes surinko 19 taškų (5/10 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 17 naudingumo balų.

Po šios pergalės „Promitheas“ Graikijos lygoje su 7 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais rikiuojasi septintoje vietoje.

„Ionikos“: Loukas Mavrokefalidis 19 (6 atk. kam.), Deontae Hawkinsas (8 atk. kam.) ir Diego Kapelanas po 11, Davonte'as Lacy ir Rayshawnas Simmonsas (5 rez. perd.) po 7.

„Promitheas“: Joe Thomassonas 16 (7 rez. perd.), Arnoldas Kulboka 15 (3/5 dvit., 3/5 trit.), Anthony Cowanas 12, George'as Condittas 9 (10 atk. kam.).