„Šiaulių“ klubas Šiaurės Europos krepšinio lygoje buvo sutriuškintas komandos iš Kosovo Prištinos „Sigal“ (67:91).

Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Triuškinantį pralaimėjimą Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL) patyrė „Šiaulių“ (2-2) krepšininkai.

Daugiausia pelno: Kyle Mangas

Antano Sireikos auklėtiniai Taline 67:91 (20:31, 16:14, 12:24, 19:22) nusileido Prištinos „Sigal“ (2-3) krepšininkams.

Galutinai Kosovo klubas pabėgo po pertraukos, kuomet galingai spurtavo 24:12 ir susikrovė 21 taško pranašumą (69:48).

Nuo pralaimėjimo šiauliečių neišgelbėjo Kyle'as Mangasas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir perimtas kamuolys.

15 taškų (5/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.) pridėjo Martynas Varnas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šiauliečiai pralaimėjo 20:36 bei iš žaidimo atakavo 47 proc. taiklumu (26 iš 55).

„Šiauliai“: Kyle'as Mangasas 18, Martynas Varnas 15, Danielis Baslykas 7, Paulius Danusevičius 6.

„Sigal“: Dustinas Thomasas 23 (10 atk. kam.), Brooksas Debisschopas 18 (11 atk. kam.), Dardanas Berisha 13 (10 atk. kam.).