Pirėjo „Olympiakos“ 95:89 įveikė Tel Avivo „Maccabi“. Graikijos klubas antrąjį kėlinį laimėjo 27:11.

Nuotr.: Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Panagiotis Moschandreou/Euroleague Basketball via Getty Images

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo bei turnyrinės lentelės viršuje išliko Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai (14-7).

Graikijos klubas namuose 95:89 (24:25, 27:11, 20:28, 24:25) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (11-10).

Po šios pergalės Pirėjo ekipa Eurolygoje yra iškovojusi 14 pergalių per 21 turą bei su Madrido „Real“ dalijasi 1-2 vietomis.

Georgo Bartzoko auklėtinių pergalę nulėmė puikiai sužaistas antrasis mačo kėlinys. Graikijos ekipa jį laimėjo 27:11 ir po pirmosios susitikimo pusės turėjo 15 taškų persvarą (51:36).

Antroje mačo pusėje Izraelio komanda mėgino grįžti į rungtynes, tačiau „Olympiakos“ kontroliavo situaciją bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Pergalę Graikijos ekipai apkartino įžaidėjo trauma. Likus 3 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos Kostas Sloukas susidūrė su Jarrellu Martinu, graikas atsisėdo ant suoliuko, o vėliau klubo mediko lydimas išėjo į rūbinę.

Nugalėtojus į priekį vedė Saša Vezenkovas, kuris per 25 minutes surinko 23 taškus (5/9 dvit., 2/2 trit., 7/9 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 28 naudingumo balus.

Svečių ekipoje įspūdingai rungtyniavo Romanas Sorkinas, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 23 taškai (9/11 dvit., 5/5 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 33 naudingumo balai.

26-erių centras pakartojo asmeninį atkovotų kamuolių rekordą bei pagerino taškų ir naudingumo balų rekordus.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 23 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Shaquielle'as McKissicas 13, Kostas Papanikolaou 10, Thomasas Walkupas (12 rez. perd.), Isaiah Canaanas, Alecas Petersas ir Tarikas Blackas po 9.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 23 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 14 (8 rez. perd.), Jalenas Adamsas ir Bonzie Colsonas (11 atk. kam.) po 13, Johnas Dibartolomeo 12 (4/6 trit.).