Lietuvos jaunučių (gim. 1989 m. ir vėliau) rinktinė Ispanijoje vykstančiame Europos čempionate ketvirtfinalio etapą baigė dar viena pergale. Ketvirtadienį (08.04) lietuviai nugalėjo bendraamžius iš Ispanijos 87:76 (25:11, 26:15, 15:21, 21:29).

Lietuvos jaunučių rinktinė pateko į Europos čempionato pusfinalį
Nuotr. FIBA Europe
Galutinis rezultatas neatspindi visos rungtynių eigos. 22-ąją minutę lietuviai pirmavo net 30 taškų skirtumu (58:28).

Tačiau per likusias 18 minučių ispanai sparčiai mažino lietuvių pranašumą. 35-ąją rungtynių minutę komandas skyrė tik 4 taškai (70:66), bet po to sekė lietuvių spurtas 11:2, kuris leido Lietuvos krepšininkams pabėgti į priekį (81:68) ir įtvirtinti pergalę.

Pergalę lietuviams apkartino vidurio puolėjo Vaido Čepukaičio trauma. Aukštaūgis dėl čiurnos traumos paliko aikštę sužaidęs 8 minutes, per kurias pelnė 6 taškus ir perėmė 4 kamuolius.

Lietuva: Vytenis Lipkevičius 17 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Šarūnas Kulevičius, Žygimantas Janavičius (8 atk. kam.) ir Adas Juškevičius po 12, Šarūnas Vasiliauskas 10, Mantas Pukinskas 9.

Ispanija: Pablo Aguilaras 21 taškas, Ricardas Rubio 16, Jose Antonio Marco 11, Miguelis Sanchezas 7.

Pusfinalyje Lietuvos jaunučių rinktinė šeštadienį (08.06) susitiks su bendraamžiais iš Prancūzijos. Ji per šešerias žaistas rungtynes iškovojo penkias pergales, tuo tarpu lietuviai nė karto nesuklupo.

Islandija - Slovėnija 50:68

Pusfinalio poras ir lenteles galite rasti paspaudę čia.

2005-08-05 13:42
Saunuoliai lietuviai!!!
2005-08-05 10:00
o kaip tie prancuzai atrodo?
2005-08-05 09:14
Jo. Ketvirtam keliny maniau bus infarktas jau man :). Ispanai vienos atakos metu 5 akis ibelde po Janaviciaus tycines prazangos, paskui keli turnoveriai ir nepataikyti trajakai ir 10 akiu per minute. Fiu, gerai, kad gerai baigesi..
2005-08-05 09:10