Vienuoliktame Švedijos krepšinio lygos ture du lietuvius savo gretose turinti „Uppsala Basket“ ekipa svečiuose 83:96 nusileido SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės turnyre rungtyniaujančiai Norčiopingo „Dolphins“ komandai.

Giedrius Jankauskas pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Mindaugas Budzinauskas svečių gretose per 30 minučių įmetė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Dolphins“: Grantas Kennethas 27, Joakimas Kjellbomas 15, Pedro Cipriano 12, Andrew Pleickas 11.

„Uppsala Basket“: Danny Gathingsas 18, Thomas Jacksonas ir Mindaugas Budzinauskas – po 16, Jeffas Horowitzas 11.

Kitose rungtynėse Solnos „Vikings“ ekipa, kurioje rungtyniauja Saulius Dumbliauskas, svečiuose 76:69 nugalėjo „Jamtland Basket“ komandą.

Lietuvis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Jamtland Basket“: Andrew Mitchellas 18, Tyrone'as Levettas ir Luka Maroltas – po 14, Tommy Johnsonas 13.

„Vikings“: Jonte'as Flowersas 19, Juha Stenas 17, Peteris Bogneris 15, Josephas Tayloras 11.