Rusijos ambasada Estijoje dviem Tartu „Rock“ krepšinio komandos krepšininkams iš Gruzijos gynėjui Georgijui Cincadzei ir puolėjui Viktorui Sanikidzei atsisakė išduoti vizas.
„Rock“ komanda lapkričio 25 dieną Rusijoje turėtų žaisti FIBA Iššūkio taurės rungtynes su Samaros srities „CSK VVS-Samara“ ekipa.
Rusijos atstovai atsisakymą Gruzijos piliečiams išduoti vizas motyvavo tuo, kad po karinio konflikto tarp šių valstybių yra nutraukti diplomatiniai santykiai.
Estijos klubo vadovybė kreipėsi į Tarptautinę krepšinio federaciją (FIBA), kad ši padėtų išspręsti iškilusią problemą. Tuo tarpu, jei vis dėlto Cincadzė ir Sanikidzė vizų negaus, „Rock“ ekipa gali atsisakyti žaisti rungtynes su Rusijos komanda.
Prenumeruokite BasketNews ir naršykite be reklamų.
Bausti rusus grieztai reikia. O jeigu kaip rx pasiule neisduoti vizu samaros rusams tai tusai nieko nepraras. Speju pasjuos kaip ir visose rusijos ekipose losia po pora rusu tik del vaizdo
tokie jau jie yra, jei jiems kas toki bajeri padarytu, tai iskart pradetu skalambint apie tai, kad politika kishasi i sporta, o jie kaip visada - patys daro ka nori....
tegu FIBA uz tokius bajerius skria rusijos klubui technini pralaimejima 0-20, tada gal normaliau mastyt prades...
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
>
Komentuoti
„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.