Kyrie Irvingas pirmą kartą užsivilko Dalaso „Mavericks“ namų rungtynių marškinėlius ir ketvirtajame kėlinyje įmetė 26 taškus, tačiau lemiamoje atakoje suklydo, o jo atstovaujama komanda 121:124 nusileido Minesotos „Timberwolves“.

Nuotr.: RS-Scanpix
Nuotr. RS-Scanpix

Naujokas Kyrie Irvingas su Dalaso „Mavericks“ (31-28) marškinėliais debiutavo namų rungtynėse ir ketvirtajame kėlinyje įmetė 26 taškus, tačiau tai pergalės komandai neatnešė. 30-mečio gynėjo vedamas Dalaso klubas namie 121:124 (23:33, 31:32, 28:35, 39:24) po dramatiškos kovos nusileido Minesotos „Timberwolves“ (31-29).

Namų debiute Irvingas per 39 minutes iš viso pelnė 36 taškus (11/14 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir blokavo metimą.

Iki šiol Irvingas Dalaso komandos gretose buvo sužaidęs tik trejas išvykos rungtynes.

Po pralaimėjimo Irvingas spaudos konferencijoje paprašė neuždavinėti klausimų, kurie susiję su jo ateitimi klube.

„Tokios kalbos trukdo mūsų komandai, – po mačo aiškino Irvingas. – Esu su tuo susidūręs ir anksčiau. Labai emociškai išsekina tokie klausimai kaip: „Koks ilgalaikis planas?“

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo 26 taškų deficitą (63:89), tačiau su užsivedusiu Irvingu priešakyje „Mavericks“ likus 28 sekundėms iki mačo pabaigos kirpo atsilikimą vos iki 2 taškų (121:123).

Tada Mike'as Conley įmetė tik vieną baudą, o lemiamoje atakoje rezultatą galėjęs išlyginti Irvingas suklydo ir „Timberwolves“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Ketvirtajame kėlinyje iš 39 Dalaso ekipos taškų net 26 sumetė Irvingas.

Irvingui geriausiai talkino Luka Dončičius, per 36 minutes surinkęs 33 taškus (8/13 dvit., 2/7 trit., 11/15 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį ir 4 klaidas.

Minesotos ekipos gretose išsiskyrė Rudy Gobertas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 21 taškas (9/9 dvit., 3/5 baud.), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas ir 3 klaidos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Edwardsas, per 35 minutes pelnęs 32 taškus (11/18 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 36 (11/14 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Luka Dončičius 33 (8/13 dvit., 2/7 trit., 11/15 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Christianas Woodas 24 (5/6 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud., 5 atk. kam.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 32 (11/18 dvit., 7/7 baud., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 21 (9/9 dvit., 14 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 19 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Mike'as Conley (3/6 trit., 9 rez. perd.) ir Kyle'as Andersonas (4/7 dvit., 5 rez. perd.) po 12, Nazas Reidas 10 (1/5 trit.), Taureanas Prince'as (5 rez. perd.) ir Jaylenas Nowellas po 7.