Nuotr.: RKL
Nuotr. RKL

Vasario 17 dieną Nostra.lt-RKL A divizione 6 ekipos susitiko trejose rungtynėse. „Omega-Taurui“ paskutinėmis sekundėmis iš rankų išslydo pergalė prieš VDU komandą, o LCC tarptautinio universiteto krepšininkai po ilgos kovos palaužė Kėdainių SC ekipą.

VDU krepšininkai dramatiškame rungtynių finale įveikė „Omega-Taurą“

Vytauto Didžiojo universiteto komanda (8-14) namų aikštelėje rezultatu 84:81 (20:19, 18:23, 24:24, 22:15) išplėšė pergalę prieš Kauno rajono „Omega-Taurą“ (16-6). Kauno rajono komanda šį mėnesį taip pat nusileido viena pozicija žemiau turnyrinėje lentelėje esančiai „Raseinių“ ekipai (15-8).

Pirmąjį kėlinį priekyje buvo VDU ekipa, o antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Omega-Tauro“ krepšininkai. Nors svečiai lyderio poziciją išlaikė iki pat finalinių akimirkų, varžovai jiems neleido susikurti didelio pranašumo – didžiausias skirtumas siekė 9 taškus.

Paskutiniame kėlinyje Kauno rajono komandos rezultatyvumas sumažėjo, ir tai leido VDU krepšininkams pasivyti. Likus 34 sekundėms aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (80:80). Pergalę VDU ekipa išplėšė pataikę baudas: per paskutines 7 žaidimo sekundes VDU atstovaujantys Ričardas Butkus ir Titas Matevičius realizavo po 2 baudų metimus, o „Omega-Tauro“ Tadas Klimavičius – tik vieną iš dviejų.

Vytauto Didžiojo universiteto komandą į priekį vedė Ričardas Butkus. Žaidėjas per 26 minutes pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

„Omega-Tauras“ ekipoje geriausiai pasirodė Ovidijus Varanauskas, kuris per 35 minutes pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko net 16 rezultatyvių perdavimų bei užsidirbo 38 naudingumo balus.

LCC krepšininkai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją

LCC tarptautinio universiteto komanda (10-13) išvykoje 100:88 (30:25, 20:22, 23:20, 27:21) palaužė Kėdainių sporto centro krepšininkus (10-12). Gyčio Krugelevičiaus auklėtiniai prieš šią pergalę pralaimėjo „Labas GAS-KKSC“, „Grafų Furniture“ bei „Lūšies“ komandoms.

Didžiąją rungtynių laiko dalį pirmavo klaipėdiečiai, tačiau Kėdainių SC krepšininkai jiems ramiai atsikvėpti neleido ir išlaikė nedidelį skirtumą. Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai persvėrė rezultatą ir keletą minučių išbuvo priekyje, o prieš ilgąją pertrauką vėl lyderiavo LCC komanda (50:47).

Galiausiai Klaipėdos krepšininkai palaužė varžovus paskutinėmis rungtynių akimirkomis – per dvi minutes LCC universiteto komandos persvara išaugo nuo 3 taškų (90:87) iki 12 taškų (100:88) ir garantavo jiems pergalę.

Kėdainių sporto centro komandoje efektyviausiai pasirodė iš NKL sugrįžęs Taurantas Tamošiūnas. Taurantas per 36 minutes pelnė 31 tašką (5/5 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 41 naudingumo balą.

LCC tarptautinio universiteto ekipoje išsiskyrė Kornelijus Zikas, per 36 minutes pelnęs 24 taškus (5/6 dvit., 2/7 trit., 8/9 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbęs 30 naudingumo balų.

Kauno „Žalgiris-3“ (7-17) – BC „Biržai“ (13-11) 79:64 (19:16, 22:21, 20:16, 18:11).