Marius Grigonis nežaidė, Artūras Gudaitis pataikė tik vieną iš dviejų baudų bei prametė visus tris dvitaškius, o jų atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos taurės pusfinalyje 65:81 krito prieš Pirėjo „Olympiakos“. Nugalėtojų finale laukia Atėnų „Peristeri“.

Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ baigė kelionę Graikijos taurėje. Lietuvių klubas pusfinalyje 65:81 (19:22, 21:13, 10:29, 15:17) krito prieš principinį varžovą – Pirėjo „Olympiakos“ komandą.

Daugiausia pataiko: Dwayne Bacon

Finale „Olympiakos“ krepšininkai susikaus su Atėnų „Peristeri“, kurie kitame pusfinalyje 77:65 nugalėjo Atėnų AEK.

Grigonis nerungtyniavo, o Gudaitis per 19 minučių pataikė vieną iš dviejų baudų, prametė visus tris dvitaškius, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė monstrišką pasirodymą surengęs Saša Vezenkovas, kuris per 32 minutes įmetė 22 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 33 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Parisas Lee per 35 minutes surinko 17 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit., 5/7 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 18 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 17, Derrickas Williamsas ir Georgios Papagiannis po 13.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas, Kostas Papanikolau 15, Isaiah Canaanas 14.