Draugiškame susitikime Prienuose Marius Kiltinavičius antrąją techninę pražangą užsidirbo trečiajame kėlinyje. Be trenerio likusi „Labas GAS“ 83:88 nusileido Jonavos klubui.

Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Trečiadienio vakarą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai draugiškose rungtynėse Prienuose pasitikrino jėgas su vietos „Labas GAS“. Emocijų nestigusiame susitikime jonaviečiai iškovojo pergalę rezultatu 88:83 (17:18, 23:22, 31:21, 17:22).

Daugiausia pataiko: Martins Laksa

Nors tai buvo draugiškas susitikimas, trečiajame kėlinyje dėl dviejų techninių pražangų buvo išvytas prieniškių treneris Marius Kiltinavičius.

Kiltinavičius šį sezoną LKL buvo išvarytas iš aikštės gruodžio 21 d. susitikime Klaipėdoje.

Po šeimininkų trenerio emocijų proveržio „CBet“ susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Edvinas Šeškus, kuris per 33 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Prieniškių gretose išsiskyrė Kyanas Andersonas. Amerikiečio sąskaitoje per 21 minutė buvo 18 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.) bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

Jonaviečiams šiame susitikime padėti negalėjo Martinš Laksa, Artūras Valeika ir Robertas Syčius.

„Labas GAS“: Kyanas Andersonas 18 (4/8 trit.), Darius Tarvydas 12 (5/10 dvit.), Justinas Jogminas 10 (13 atk. kam.), Karolis Giedraitis 9, Tauras Jogėla, Dominykas Domarkas ir Domantas Vilys po 8, Robertas Keliaučius 7, Giedrius Bergaudas 3.

„CBet“: Edvinas Šeškus 18 (6/8 dvit.), Evanas Maxwellas 15, Jeffas Garrettas (10 atk. kam.) ir Glynnas Watsonas (7 rez. perd.) po 12, Lukas Kreišmontas 11, Goranas Huskičius (7 rez. perd.) ir Dovis Bičkauskis po 10.