Gediminas Orelikas surinko 22 taškus, o „Cedevita Olimpija“ 94:87 įveikęs „7bet-Lietkabelis” užsitikrino vietą Europos taurės atkrintamosiose.

Nuotr.: 7bet-Lietkabelis
Nuotr. 7bet-Lietkabelis

Pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelis” (8-7). Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 94:87 (23:25, 19:20, 23:22, 29:20) įveikė Liublianos „Cedevita Olimpija“ krepšininkus (3-12) bei su šia pergale užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Likus 8 minutėms iki mačo pabaigos panevėžiečiai atsiliko 67:70, tačiau kilo į šturmą – laimėjo atkarpą 17:7 ir po Gedimino Oreliko dvitaškio su pražanga likus 4 minutėms įgijo 7 taškų pranašumą (84:77).

Netrukus Jamelas Morrisas įsmeigė tritaškį (87:79), pridėjo dar vieną tolimą bombą, o Lipkevičius baudos metimu likus 2 minutėms sukrovė svečiams 10 taškų pranašumą (91:81).

Visgi Liublianos ekipa nepasidavė: atsakė 6 taškais paeiliui ir likus minutei sušvelnino skirtumą iki 4 taškų (87:91).

Kitoje atakoje Morrisas apmaudžiai nepataikė iš po krepšio, tačiau šeimininkai taip pat buvo netikslūs, o pergalę įtvirtino Morrisas ir Lipkevičius (94:87).

Per lemiamą ketvirtį puolime sprogęs „7bet-Lietkabelis” sukratė 27 taškus.

Panevėžio ekipos gretose išsiskyrė Kristianas Kullamae, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (2/5 dvit., 4/5 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Orelikas, per 31 minutę pelnęs 22 taškus (3/6 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Liublianos komandai Yogi Ferrellas per 28 minutes pelnė 22 taškus (2/3 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Cedevita Olimpija“: Yogi Ferrellas 22 (5/8 trit., 4 rez. perd., 29 naud.), Alen Omičius (5/8 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.) ir Zoranas Dragičius (2/4 trit., 7/8 baud., 4 rez. perd.) po 15, Joshas Adamsas 13 (3/5 trit.), Edo Muričius (1/7 trit.) ir Karlo Matkovičius (2 blok.) po 7.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 22 (5/9 trit.), Jamelas Morrisas 19 (4/8 trit., 4 kld.), Kristianas Kullamae 16 (4/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 26 naud.), Nikola Popovičius 10 (5 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 8 (4/4 dvit., 4 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 7 (8 atk. kam.).