Lietuvos vyrų rinktinė po atkaklios kovos įveikė estus

2005-08-06 22:26
Šarūnas Mazalas, „BasketNews.lt“

Nacionalinė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui. Šeštadienį (08.06) pajėgiausi šalies krepšininkai Klaipėdoje 74:52 (19:11, 11:10, 14:21, 30:10) įveikė Estijos komandą.

D.Lavrinovičius (dešinėje) bando įveikti varžovo gynybą
Nuotr. „BasketNews.lt
Rezultatas neatspindi aikštėje vykusios kovos. Tris kėlinius vyko įtempta ir permaininga kova, kurią ketvirtajame kėlinuke pakeitė sėkmingas lietuvių žaidimas.

Į pirmuosius du estų rungtynių taškus lietuviai atsakė 12 taškų ir sužaidus 6 minutes pirmavo 12:2.

Antrojo kėlinio pradžioje po septynių Simo Jasaičio taškų iš eilės Lietuvos rinktinės persvara šoktelėjo iki 14 taškų (26:12). Tačiau žaidimas išsilygino ir įpusėjus mačui ekipas skyrė 9 taškai (30:21).

Po didžiosios pertraukos estų krepšys lietuviams tarsi užsirišo. Net šešias minutes su puse šeimininkai nepelnė nė taško, o 13 taškų iš eilės surinkę estai persvėrė rezultatą (34:30).

Gelbėtojo vaidmens ėmėsi Ramūnas Šiškauskas. Jis pelnė 10 taškų iš eilės, o Mindaugo Žukausko tritaškis kėlinio pabaigoje sugrąžino lietuviams persvarą (44:42).

Lemiamas buvo ketvirtojo kėlinio vidurys. Lietuvių spurtas 10:0 leido įgyti 15 taškų pranašumą (65:50). Pergalę įtvirtino M.Žukausko tritaškis paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

74

Estijos rinktinei 17 taškų pelnė Martinas Muurseppas (6/15 dvitaškių). 8 taškus pridėjo Tanelis Teinas.

Sekmadienį estai sieks revanšo. 16 val. „Neptūno“ salėje vyks antrosios draugiškos rungtynės.

1 2  »
2005-08-07 17:41
maladiec :D
2005-08-07 12:58
puolime javtokas nulis, bet imete daugiau nei betkuris lavrinovicius :)
2005-08-07 11:59
Javtokas puolime - nulis, gynyboje taip pat gryba pjauna
2005-08-07 10:40
tai, kad lavrinoviciai geriau uz javtoka, seniai aisku :) javtokas puolime yra nulis. o jei geras zaidejas, tai turi ir pulti gerai ir gintis... kitaip tegali buti specifinio vaidmens atlikejas, kaip koks rodmanas :))
2005-08-07 04:16
ginevicius atrodo atsigaunas :D :D :D
...pas mama
kuzminskas - go home blt..
2005-08-07 04:15
o kokio xreno jasaiciui duoda tiek mazai zaisti.. tik 10 min.... serapinas ir tai blt daugiau zaide, nors jasaitis atrodo jau per praejusi sezona irode ka gali... blt dideliu prastumimu kvepia cia jau. simas geresnis uzh simona tai cia aks be ko..
2005-08-07 01:29
o kas del kuzmisko tai teisingai.amzinas perspektyvas(jei paprasciau-- paskutinis l.o.p.a.s)laikas jam vaziuoti i ispanija apelsinu skint..................jei jis sugebes
2005-08-07 01:22
nu is statistikos geriausiai atrodo r.javtokas(pagr. lietuvos rinktines centras:) per 26 min. atkovojo net 2 kamuolius ir dar zaisdamas su estais. gerokai pervertinamas tas javtokas. bet kuris is bratku lavriku atkovojo daugiau kamuoliu. atrodo kad javtokas bus kaip dauguma nigeriu ka moka tai tik sokineta]i i auksti. baisu bus su tokiu pagr centru zaisti euro2005.
2005-08-07 01:07
oba gineviciaus 8 assistai super .:)
2005-08-07 00:34
To dariooo - kokios dar Lavrinoviciams vestuves. Jie tik ir galvoja ka cia klaipedoje isprievartavus. GAl koki Kulamaje? ...
2005-08-07 00:15
Kazkaip noretusi rezultatyvesnio Lavrinoviciu zaidimo,ar nebus vestuves apsukusios smegenis?juk jie-geri zaidejai!
2005-08-06 23:53
Zinau kad cia nevisi Lietuvos sugebejimai.Taciau nemanau kad rinktine bus tokia stipri kaip Atenose.Nors jei butu gers komandinis zaidims tai gal pavyktu apginti titula,nors be saro ir Stombergo butu sunku.Manau turietu atsiskleisti broliai Lavrinoviciai.Jie tikrai butu geras tandemas.
2005-08-06 23:41
to Lietuvis290: tai buvo pirmasis draugiškas mačas šios rinktinės...ką norėt...ir beto Songaila žais.
2005-08-06 23:40
Macas tai zinau kad zais,o Songaila tai girdiejau kad nezais.
2005-08-06 23:37
MVP
Daunai songaila ir macas zais
2005-08-06 23:24
lietuvis----> estai jau senai su kamuoliu sportuoja, o lietuviai tik po fizinio pasirengimo treniruociu. nereik noret kad iskart sumustu estus ant keturiasdesimt
2005-08-06 23:23
o musu jaunimas gavo nuo usa 103-83...
Bet jau musu rinktine,tai jo.....Nenostabu kad su tokiais zaidejais vos ESTUS nugaliejom.Ka gali laimeti EC kai nezais E.Zukauskas,S.Stombergas,S.Jes ikevicius,D.Songaila,M.Timinsk as zinoma Z.Ilgauskas.Gerai,kad bent MACAS istikimas LIETUVAI ir rungtyniaus.