Juliusas Randle'as pelnė 57 taškus ir užfiksavo trečią rezultatyviausią rezultatą „Knicks“ istorijoje. Puolėjas per trečiąjį kėlinį sumetė 26 taškus – daugiausiai per ketvirtį Niujorko komandoje.

Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Nesulaikomas Juliusas Randle'as siautėjo „Madison Square Garden“ arenoje. Niujorko „Knicks“ (42-31) žvaigždė pelnė net 57 taškus, tačiau komandai tai neatnešė pergalės – savo aikštėje 134:140 (32:42, 38:37, 38:30, 26:31) nusileista Minesotos „Timberwolves“ (36-37).

Rezultatyvūs perdavimai 11

28-erių puolėjas įsirašė į „Knicks“ istoriją kaip trečio rezultatyviausio pasirodymo autorius.

Prieš tai Niujorko klube rezultatyviau buvo sužaidę tik Bernardas Kingas (60 taškų 1984 metais) ir Carmelo Anthony (62 taškai 2014 metais).

57 taškus taip pat pelnė Richie Guerinas, tokį šou surengęs dar 1959 metais.

Randle'as pelnė 52 taškus iki ketvirtojo kėlinio, kuriame pridėjo penkis taškus. Per trečiąjį ketvirtį surinkti 26 taškai – naujasis „Knicks“ klubo kėlinio rekordas.

Jis per 37 minutes iš viso realizavo 11 iš 15 dvitaškių, 8 iš 14 tritaškių ir 11 iš 13 baudų. Ankstesnis karjeros rezultatyvumo rekordas siekė 46 taškus.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei dvi minutes „Knicks“ dar buvo priekyje – 131:129, bet tada „Timberwolves“ sumetė 8 taškus be atsako ir visiškai kontroliavo situaciją – 137:131.

Taureanas Prince'as nugalėtojų gretose sumetė 8 iš 8 tritaškių ir pelnė 35 taškus.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 57 (11/15 dvit., 8/14 trit., 11/13 baud., 4 kld., 42 naud.), Jalenas Brunsonas 23 (8/15 dvit., 10 rez. perd.), Immanuelis Quickley 19 (4/9 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud.), R.J. Barrettas 13 (2/3 trit., 4 kld.), Joshas Hartas 10 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Timberwolves“: Taureanas Prince'as 35 (4/5 dvit., 8/8 trit., 5 atk. kam., 33 naud.), Mike'as Conley 24 (3/5 trit., 9/9 baud., 11 rez. perd., 34 naud.), Jadenas McDanielsas 18 (4/9 dvit., 2/3 trit., 4 kld.), Rudy Gobertas 16 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Jaylenas Nowellas 14 (7/11 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Nazas Reidas 12 (6/7 dvit.), Kyle'as Andersonas 10 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 8.