Paulas George'as ketvirtojo kėlinio pabaigoje patyrė kojos traumą, o be jo likusi Los Andželo „Clippers“ 100:101 nusileido Oklahomos „Thunder“ krepšininkams.

Nuotr.: Allen Berezovsky / Contributor, Getty Images
Nuotr. Allen Berezovsky / Contributor, Getty Images

Dramatišką nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Clippers“ (38-35) ekipa. Kalifornijos komanda namuose 100:101 (22:23, 29:33, 30:24, 19:21) nusileido Oklahomos „Thunder“ (36-36) krepšininkams.

Visgi labiausiai Los Andželo klubo gerbėjus tikriausiai neramina ne patirtas pralaimėjimas, o Paulo Geroge'o patirta trauma.

Vieno iš „Clippers“ lyderių koją kovoje dėl kamuolio ketvirtojo kėlinio pabaigoje kliudė Lu Dortas. George'as nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė kelį. Aikštę amerikietis paliko tik su komandos draugų pagalba.

„Šokau kovoti dėl kamuolio ir šiek tiek kliudžiau jo koją, – po mačo aiškino Dortas. – Nedariau to specialiai, tai buvo visiškai netyčinis veiksmas.“

Iki traumos George'as per 35 minutes buvo surinkęs 18 taškų (9/12 dvit., 0/5 trit., 0/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkui palikus aikštę rezultatas buvo lygus – 91:91.

George'o traumos epizodas:

Iki rungtynių pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei minimalią persvarą turėjo „Thunder“ (99:98). Dvitaškiais tuomet apsikeitė Shai Gilgeousas-Alexanderis ir Nicolas Batumas (101:100).

Oklahomos ekipos ataka baigėsi netaikliu metimu, tačiau kovą dėl kamuolio laimėję svečiai turėjo antrą šansą. Vis tik ir antrasis metimas atakoje nepasiekė tikslo ir „Clippers“ turėjo 24 sekundes pergalei išplėšti.

Lemiamą išpuolį šeimininkai patikėjo Kawhi Leonardui, tačiau aktyviai jį gynęs Dortas net neleido puolėjui laiku išmesti kamuolio.

„Prisiimu atsakomybę. Tikrai turėjau išsimesti metimą“, – po rungtynių sakė Leonardas.

Dramatiška rungtynių pabaiga:

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Shai Gilgeousas-Alexanderis, per 36 minutes pelnęs 31 tašką (11/21 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo Leonardas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 21 taškas (5/11 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 21 (5/11 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulas George'as 18 (9/12 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Russellas Westbrookas 15 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Ivica Zubacas 13 (5/5 dvit.), Terance'as Mannas 8, Marcusas Morrisas 7 (1/6 trit., 5 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 31 (11/21 dvit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Jalenas Williamsas 20 (6/11 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Joshas Giddey 13 (5/9 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Isaiah Joe 12 (2/8 trit.), Lu Dortas 7 (1/8 trit., 6 atk. kam.).