Antrojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis Guerschonas Yabusele pasižymėjo fantastišku metimu iš savo aikštės pusės, o jo vedama Madrido „Real“ 96:79 be didesnio vargo susitvarkė su „Valencia“.

Nuotr.: Roberto Finizio/Euroleague Basketball via Getty Images Europe
Nuotr. Roberto Finizio/Euroleague Basketball via Getty Images Europe

Madrido „Real“ (21-9) pasiekė triuškinančią pergalę Eurolygoje. Puolėjų dueto vedamas karališkasis klubas išvykoje 96:79 (26:12, 24:21, 18:25, 28:21) palaužė Bolonijos „Virtus“ (13-17).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Madrido ekipos gretose išsiskyrė Guerschonas Yabusele, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (6/6 dvit., 4/7 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms Yabusele taip pat pasižymėjo fantastišku metimu iš savo aikštės pusės.

Yabusele metimas:

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mario Hezonja, per 24 minutes pelnęs 26 taškus (1/3 dvit., 8/11 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

Bolonijos komandai Marco Belinelli per 26 minutes pelnė 26 taškus (1/3 dvit., 6/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Real“ žengia antroje vietoje su 21 pergale ir 9 pralaimėjimais, tuo metu „Virtus“ su 13 laimėjimų ir 17 nesėkmių dalinasi 13-14 vietas su Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Virtus“: Marco Belinelli 26 (6/9 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 28 naud.), Semi Ojeleye 18 (4/5 trit.), Tornikė Šengelija 10 (6 atk. kam.), Ismaelis Bako 9 (7/7 baud., 3 per. kam.).

„Real“: Mario Hezonja 26 (8/11 trit.), Guerschonas Yabusele 24 (6/6 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam., 30 naud.), Gabrielis Deckas 11 (4/6 dvit.), Džananas Musa 8 (6/10 baud.), Alberto Abalde 7.