„Partizan“ 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje nukovė „Olympiakos“ (90:75) ir likus 4 turams iki reguliariojo sezono pabaigos dalinasi 6-7 vietas su Tel Avivo „Maccabi“.

Nuotr.: Partizan Mozzart Bet/Dragana Stjepanovic
Nuotr. Partizan Mozzart Bet/Dragana Stjepanovic

Svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (17-13) ekipa, kuri namie 90:75 (27:22, 21:12, 12:18, 30:23) nukovė Pirėjo „Olympiakos“ (21-9) bei dėjo dar vieną žingsnį link atkrintamųjų.

Mačą stebėjo virš 20 tūkst. žiūrovų.

„Partizan“ su 17 pergalių ir 13 pralaimėjimų dalinasi 6-7 vietas su Tel Avivo „Maccabi“ (17-13).

Tuo metu „Olympiakos“ (21-9) jau yra užsitikrinę vietą atkrintamosiose.

„Partizan“ madas pradėjo diktuoti jau pirmoje mačo pusėje, kuomet antrajame kėlinyje spurtavo 21:12 ir susikrovė 16 taškų pranašumą (48:32).

„Olympiakos“ dar bandė artėti ir po kėlinio 18:12 prieš lemiamas 10 minučių priartėjo iki 8 taškų (52:60), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams: serbai stabilizavo situaciją ir nužygiavo į pergalę.

Belgrado komandai Mathiasasas Lessortas per 32 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Nunnally, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Pirėjo ekipos gretose išsiskyrė Shaquielle'as McKissicas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 21 taškas (4/6 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 23 naudingumo balai.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 19 (4/5 dvit., 3/6 trit., 5 rez. perd.), Kevinas Punteris 17 (4/7 trit., 5/5 baud.), Dante Exumas 15 (5/8 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Mathiasas Lessortas 12 (4/6 dvit., 10 atk. kam., 26 naud.), Ioannis Papapetrou 10 (2/5 trit.).

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 21 (4/6 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), Moustapha Fallas 13 (6/6 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Kostas Papanikolaou 9 (5 atk. kam.), Thomasas Walkupas (4/4 dvit., 9 rez. perd.) ir Kostas Sloukas (7 kld.) po 8.