Aštuntąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo „Kauno Triobet“ komanda. Ji išvykoje 83:69 (18:20, 20:7, 15:21, 30:21) įveikė Rygos „Keizarmezs“ krepšininkus.

Prasisėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė tik 3 taškai (55:52), tačiau tada kauniečiai pelnė 10 taškų be atsako ir pabėgo į priekį (65:52). Per likusias 5 minutes šeimininkai intrigos atkurti nebesugebėjo, o „Kauno Triobet“ komanda iškovojo aštuntąją pergalę.

„Kaunas Triobet“: Vytenis Jasikevičius 19, Povilas Butkevičius 16, Siim-Sanderis Vene 11, Vytenis Lipkevičius 10, Juozas Ramanauskas 8 (11 atk. kam.), Tomas Rakauskas 8.

„Keizarmezs“: Janis Lasmanis 17, Reinis Strupovičius 16, Artūras Strelniekas 10, Lauris Blausas 8 (11 išpr. praž.).