Dešimtąją nesėkmę moterų krepšinio asociacijoje (WNBA) patyrė Jurgos Štreimikytės-Virbickienės Indianos „Fever“ klubas. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį svečiuose „Fever“ 65:74 (27:29, 47:36) neatsilaikė prieš „Connecticut Sun“ ekipą, kur rungtyniauja dvi „Lietuvos telekomo“ legionierės – Katie Douglas ir Jennifer Derevjanik.

J.Štreimikytė aikštėje praleido 24 minutes, per jas pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 2/2 baudos metimų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną varžovės metimą, tačiau kartą suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

K.Douglas aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/6 baudos metimų), atkovojo 5 kamuolius, kartą jį perėmė, tačiau 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

J.Derevjanik aikštėje praleido tik 4 minutes, per jas taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, bet kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Rytų konferencijos viršuje ir toliau „Sun“ krepšininkės (20 pergalių, 6 nesėkmės). Antra žengia „Fever“ ekipa (15 pergalių, 10 nesėkmių).

„Fever“: Tamika Catchings 17 taškų, Deanna Jackson ir Kelly Miller po 14.
„Sun“: Nykesha Sales 26 taškai, Lindsay Whalen 13, Taj McWilliams Franklin 14, Katie Douglas 12.

2005-08-07 23:20