Domantui Saboniui poilsio suteikusi Sakramento „Kings“ 97:119 krito prieš „Golden State Warriors“.

Nuotr.: Getty Images via AFP/Scanpix
Nuotr. Getty Images via AFP/Scanpix

Trečią vietą Vakarų konferencijoje užsitikrinusi Sakramento „Kings“ (48-33) suteikė poilsio Domantui Saboniui. Be lietuvio rungtyniavęs Sakramento klubas namuose 97:119 (16:32, 32:21, 25:33, 24:33) neatsilaikė prieš „Golden State Warriors“ (43-38).

Iki reguliariojo sezono pabaigos komandoms likus sužaisti po vienerias rungtynes, „Kings“ jau yra ramūs dėl savo vietos. Kalifornijos ekipa nei pakils, nei nukris iš trečiosios pozicijos.

Sakramento komanda šiame mače suteikė poilsio Saboniui, De'Aaronui Foxui bei Kevinui Huerteriui.

Tuo metu „Warriors“ vis dar kovoja dėl vietos stipriausiųjų šešete, kuri garantuotų tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias. Čempionams norint tai padaryti paskutiniame mače reikės įveikti Portlando „Trail Blazers“ arba sulaukti Naujojo Orleano „Pelicans“ pralaimėjimo prieš Minesotos „Timberwolves“.

Prieš išretėjusias varžovų gretas rungtyniavę „Warriors“ pasiekė užtikrintą pergalę, nors po dviejų kėlinių pirmavo tik 5 taškais – 53:48. Antrąją susitikimo pusę Steve'o Kerro auklėtiniai laimėjo 66:49.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Stephenas Curry, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 25 taškai (5/7 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, blokuotas metimas, 5 klaidos ir asmeninė pražanga.

Rezultatyviausias buvo Klay Thompsonas, per 34 minutes pelnęs 29 taškus (6/11 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 sykius prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Sakramento komandai Trey Lylesas per 22 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metima ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Kings“: Trey Lylesas (3/7 trit., 8 atk. kam.) ir Chimezie Metu (5/8 dvit., 5/9 baud., 9 atk. kam.) po 15, Harrisonas Barnesas 13 (4/6 dvit.), Richaunas Holmesas 11 (4/10 dvit.), Terence'as Davisas 10 (2/10 trit., 4 kld.), Keeganas Murray 9 (3/8 dvit., 1/5 trit.), P.J. Dozieris 7 (1/6 trit.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 29 (6/11 dvit., 5/8 trit., 2 blok.), Stephenas Curry 25 (5/7 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Donte DiVincenzo 18 (4/6 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 15 (2/2 trit., 5/6 baud.), Gary Paytonas 10 (2/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Jordanas Poole'as 8 (0/6 trit., 8/9 baud., 5 rez. perd.).