„Cavaliers“ namie 107:90 įveikė „Knicks“ ir išlygino serijos rezultatą (1-1). Nugalėtojams Darius Garlandas pelnė 32 taškus, pralaimėjusiems Julius Randle'as surinko 22.

Nuotr.: USA TODAY Sports – Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports – Scanpix

Darius Garlandas 26 iš 32 savo taškų surinko pirmoje rungtynių pusėje ir su Klivlando „Cavaliers“ išlygino Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos su Niujorko „Knicks“ rezultatą.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Klivlando klubas savo aikštėje 107:90 (25:22, 34:17, 23:21, 25:30) lengvai susitvarkė su „Knicks“. Serijos rezultatas tapo lygus 1-1.

Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Niujorke, o trečiasis susitikimas prasidės naktį iš penktadienio į šeštadienį 3.30 val.

Nugalėtojų komandai Garlandas per 36 minutes pelnė 32 taškus (2/7 dvit., 6/10 trit., 10/11 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Garlandas sužaidė prastas pirmąsias serijos rungtynes, kai „Cavs“ Klivlande krito 97:101 ir prarado namų aikštės pranašumą. Tuomet gynėjas surinko 17 taškų (7/13 metimų), prarado 5 kamuolius, atliko tik 1 rezultatyvų perdavimą, o ketvirtajame kėlinyje neatliko nė vieno metimo.

„Šiandien tai buvo tas „Visų žvaigždžių“ lygio Garlandas, kokį mes žinome, buvo malonu tai pamatyti, – sakė Donovanas Mitchellas. – Jis išėjo su tikslu, jo akyse buvo visai kitoks žvilgsnis.“

Vien antrajame kėlinyje Garlandas surinko 15 taškų, o „Cavaliers“ per ketvirtį sumetė 34 taškus ir atsiplėšė nuo „Knicks“ 59:39. Vienu metu ketvirtajame kėlinyje pranašumas buvo padidėjęs iki 29 taškų ir nugalėtojas tapo aiškus.

„Visi žmonės, kurie buvo pastate, sakė man, kad turiu būti agresyvus, turiu atakuoti krepšį, – sakė Garlandas. – Peržiūrėjau pirmųjų rungtynių įrašą ir pamačiau situacijų, kai turėjau būti agresyvesnis, o tai bandžiau padaryti šiandien.“

GM: 71

Nuo suolo pakilęs Carisas LeVertas nugalėtojams surinko 24 taškus. Donovanas Mitchellas pridėjo 17 taškų, o su 13 rezultatyvių perdavimų užfiksavo asmeninį atkrintamųjų rekordą.

Nors ketvirtajame kėlinyje „Knicks“ krepšininkai buvo triuškinami, jų starto penketo krepšininkai ir toliau liko ant parketo, tarp kurių – ir 22 taškus sumetęs Julius Randle'as.

Pastarasis atsiliekant 23 taškais ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos skaudžiai nusileido ant parketo po dėjimo. Randle'ą bandė blokuoti Jarrettas Allenas, kuris buvo nubaustas nesportine pražanga.

Po to „Knicks“ puolėjas susikivirčijo su keliais „Cavaliers“ žaidėjais bei vyriausiuoju treneriu J.B. Bickerstaffu.

„Maniau, kad tai nebuvo reikalinga. Suprantu, kad tai atkrintamosios, bet įprastai bėgama šalia kūno, o ne taip“, – sakė Randle'as, pelnė 22 taškus.

Niujorko ekipos gretose išsiskyrė ir Jalenas Brunsonas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 20 taškų (4/9 dvit., 1/8 trit., 9/10 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 32 (2/7 dvit., 6/10 trit., 10/11 baud., 7 rez. perd., 4 kld.), Carisas LeVertas 24 (5/7 dvit., 4/9 trit.), Donovanas Mitchellas 17 (4/6 dvit., 2/5 trit., 13 rez. perd.), Evanas Mobley 13 (6/11 dvit., 13 atk. kam., 2 blok.).

„Knicks“: Julius Randle'as 22 (5/13 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 6 kld.), Jalenas Brunsonas 20 (9/10 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), R.J. Barrettas 14 (4/10 dvit., 6/7 baud.), Immanuelis Quickley 12.