Nikola Jokičius surinko 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Denverio „Nuggets“ 120:111 įveikė Minesotos „Timberwolves“ bei serijoje išsiveržė 3-0.

Nuotr.: USA TODAY Sports via Reuters Con/Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports via Reuters Con/Scanpix

Puikiai rungtyniavęs Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, o jo vedama Denverio „Nuggets“ dėjo dar vieną žingsnį Vakarų konferencijos pusfinalio link. Denverio klubas išvykoje 120:111 (28:28, 33:27, 33:33, 26:23) įveikė Minesotos „Timberwolves“ bei serijoje išsiveržė 3-0.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Jokičius per 38 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir tiek pat sykių prasižengė.

Tai buvo septintasis trigubas dublis atkrintamosiose aukštaūgio karjeroje.

„Nenorėjome jiems suteikti vilties, – po mačo aiškino serbas. – Norėjome būti agresyvesni, pirmieji suduoti smūgį.“

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Timberwolves“ atsilikinėjo 3 taškais (91:94). Svečiai surengė spurtą 9:2 ir įgijo dviženklę persvarą (103:93). Šeimininkai toliau kvėpavo į užnugarį bei neleido Michaelo Malone'o atsiplėšti.

Visgi likus kiek mažiau nei 2 minutėms Jamalas Murray pataikė du baudos metimus, Michaelas Porteris smeigė tolimą metimą bei pridėjo dvitaškį ir „Nuggets“ uždarė rungtynes – 120:108.

„Didžiuojuosi šia grupe, – kalbėjo „Nuggets“ vyr. treneris Michaelas Malone'as. – Jie atliko savo darbą taip, kaip ir turėjo, kaip jį atlieka subrendusios komandos.

Jokios nepagarbos „Timberwolves“ ekipai, bet tai yra apie mus, nebenorime šioje serijoje grįžti į Denverį.“

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Porteris, kuris per 40 minučių surinko 25 taškus (6/9 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, bloką ir 3 pražangas.

„Puolimas šiek tiek skiriasi, kai Jokičius nėra aikštėje, bet atrandame būdų žaisti be jo, – pasakojo Porteris. – Turime daug vyrukų, kurie gali daryti įvairius dalykus.“

Daugiausia pataiko: Anthony Edwards

Minesotos komandai Anthony Edwardsas per 44 minutes sukratė 36 taškus (7/11 dvit., 3/11 trit., 13/15 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 3 sykius suklydo bei po kartą blokavo metimą ir prasižengė.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36 (7/11 dvit., 3/11 trit., 13/15 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Karlas-Anthony Townsas 27 (8/13 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Rudy Gobertas 18 (7/10 dvit., 4/8 baud., 10 atk. kam.), Mike'as Conley 12 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Nickeilis Alexanderis-Walkeris (2/2 trit.) ir Taureanas Prince'as po 8.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 25 (6/9 dvit., 4/8 trit., 9 atk. kam.), Nikola Jokičius 20 (7/10 dvit., 2/3 trit., 11 atk. kam., 12 rez. perd., 4 kld.), Jamalas Murray 18 (6/10 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (3/6 trit.) ir Aaronas Gordonas (5/5 baud., 7 atk. kam.) po 14, Bruce'as Brownas 12 (6/7 dvit., 4 rez. perd.), Christianas Braunas 9, Jeffas Greenas 8.