„Nuggets“ ketvirtą kėlinį uždarė spurtu 12:0 ir ištraukė pratęsimą, kuriame atgijo „Timberwolves“ ir sušvelnino atsilikimą serijoje iki 1-3. Nikola Jokičius įmetė 43 taškus, Anthony Edwarsas surinko 34.

Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Denverio „Nuggets“ įspūdingu spurtu išplėšė pratęsimą, tačiau jame Minesotos „Timberwolves“ parodė nagus.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Nickeilas Alexanderis-Walkeris susmeigė du tritaškius, Anthony Edwardsas pridėjo penkis taškus ir „Timberwolves“ ketvirtajame serijos mače namie laimėjo 114:108 (23:22, 25:30, 32:22, 16:22).

Minesotos komanda sušvelnino ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-3. Penktasis mačas Denveryje vyks naktį iš antradienio į trečiadienį.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti pustrečios minutės „Wolves“ užtikrintai pirmavo 96:84, tačiau „Nuggets“ nenuleido rankų ir spurtavusi 12:0 rungtynes pasiuntė į pratęsimą (96:96).

Kentaviousas Caldwellas-Pope'as jo pradžioje pridėjo du taškus ir išvedė „Nuggets“ į priekį – 98:96. „Wolves“ išjudino Mike'o Conley tritaškis, po kurio dukart iš eilės sėkmingai iš toli atakavo Alexanderis-Walkeris ir Minesotos komanda atgijo savų žiūrovų akivaizdoje – 107:102.

Nikola Jokičius „Nuggets“ komandai surinko 43 taškus (10/18 dvit., 5/8 trit., 8/12 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

„Timberwolves“ gretose ryškiai spindėjo Anthony Edwardsas, pelnęs 34 taškus (7/15 dvit., 5/12 trit., 5/6 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Jo tritaškis likus žaisti 11 sekundžių įtvirtino Minesotos komandos pranašumą 112:108.

Klubo jaunoji žvaigždė atkrintamosiose penktą kartą įmetė 30 ir daugiau taškų bei pagal šį rodiklį nusileidžia tik LeBronui Jamesui. Pastarasis iki 22-ojo gimtadienio 30-ies taškų rungtynių buvo sužaidęs aštuonissyk.

Edwardsui 22-eji sueis rugpjūčio 5-ąją.

Rudy Gobertas pelnė 14 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, o Karlas-Anthony Townsas surinko 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34 (7/15 dvit., 5/12 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok., 30 naud.), Mike'as Conley 19 (4/6 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 17 (5/7 dvit., 7/10 baud., 11 atk. kam.), Rudy Gobertas 14 (7/14 dvit., 15 atk. kam., 2 blok.), Kyle'as Andersonas 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 8 (2/5 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 43 (10/18 dvit., 5/8 trit., 8/12 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 40 naud.), Jamalas Murray 19 (6/14 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris 15 (4/6 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Aaronas Gordonas 14 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Bruce'as Brownas 11 (4/8 dvit., 6 atk. kam.).