Nikola Jokičius pelnė 39 taškus, o jo atstovaujama „Nuggets“ dviem spurtais pribaigė „Suns“ ir įpusėjo kelionę Vakarų konferencijos finalo link. Chrisas Paulas dėl kirkšnies skausmų nebetęsė rungtynių nuo trečiojo kėlinio vidurio. Devinas Bookeris įmetė 35 taškus.

Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Nikola Jokičiaus vedama Denverio „Nuggets“ uždominavo Finikso „Suns“ paskutinėje rungtynių atkarpoje. Serbijos žvaigždė sumetė 39 taškus, o Mike'o Malone'o auklėtiniai Vakarų konferencijos pusfinalio antrajame mače namie laimėjo 97:87 (18:21, 22:21, 30:31, 27:14).

Rezultatyvūs perdavimai 5

„Nuggets“ serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2-0. Trečiasis ir ketvirtasis mačai vyks Finikse. Artimiausios rungtynės planuojamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Jokičius per 41 minutę realizavo 15 iš 24 dvitaškių, 2 iš 6 tritaškių ir 3 iš 4 baudų. Aukštaūgis sugriebė 16 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitas Denverio ekipos vedlys Jamalas Murray iš žaidimo realizavo vos 3 metimus iš 15 (3/6 dvit., 0/9 trit.) ir įmetė 10 taškų, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Suns“ pirmavo 73:68 po Devino Bookerio pelnytų dviejų taškų. Tačiau tada Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ketvirtą ketvirtį atidarė dviem taikliais tritaškiais, „Nuggets“ spurtavo 10:0 ir įgijo pranašumą (78:73).

Deandre Aytono dėjimas sušvelnino „Suns“ atsilikimą iki 81:84, bet tuomet Denverio klubas dar sykį smogė varžovams 11:2 ir kontroliavo situaciją 95:83. „Nuggets“ ketvirtą kėlinį laimėjo 27:14.

„Suns“ trečiojo kėlinio viduryje prarado Chrisą Paulą, kuris pajautęs kirkšnies skausmus patraukė į rūbinę, o vėliau buvo pranešta, jog nebegrįš į rungtynes.

37-erių veteranas per 25 žaidimo minutes įsirašė 8 taškus (4/10 dvit.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

„Nuggets“ pataikė tik 7 tritaškius iš 27 (26 proc.). Caldwellui-Pope'ui priklausė 4 iš 4 realizuotų tolimų metimų.

Devinas Bookeris surinko 35 taškus (10/21 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

Kevinas Durantas per 44 minuets iš žaidimo pataikė tik 10 metimų iš 27 – 8 iš 15 dvitaškių ir 2 iš 12 tritaškių. Puolėjas atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei Bookeris sukibirkščiavo su Bruce'u Brownu.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (15/24 dvit., 2/6 trit., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 44 naud.), Aaronas Gordonas 16 (4/5 dvit., 5/6 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14 (4/4 trit., 5 atk. kam.), Jamalas Murray 10 (0/9 trit., 8 rez. perd.), Bruce'as Brownas 9 (5/6 baud.).

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (10/21 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Kevinas Durantas 24 (8/15 dvit., 2/12 trit., 8 atk. kam., 2 blok.), Deandre Aytonas 14 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Chrisas Paulas 8 (4/10 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.).