Jalenas Brunsonas, R.J. Barrettas ir Juliusas Randle'as kartu pelnė 88 taškus, o jų atstovaujama Niujorko „Knicks“ 112:103 patiesė Majamio „Heat“ ir sušvelnino Rytų konferencijos pusfinalio rezultatą – 2-3.

Nuotr.: AP/Scanpix
Nuotr. AP/Scanpix

Prie sienos priremtą Niujorko „Knicks“ ekipą gelbėti ėmėsi trys žaidėjai. Jalenas Brunsonas, R.J. Barrettas ir Juliusas Randle'as kartu pelnė 88 taškus, o Niujorko klubas namuose 112:103 (14:24, 36:23, 34:27, 28:29) įveikė Majamio „Heat“ bei sušvelnino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 2-3.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Be keitimų rungtyniavęs Brunsonas per 48 minutes pelnė 38 taškus (8/12 dvit., 4/10 trit., 10/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Barrettas per 38 minutes pridėjo 26 taškus (5/9 dvit., 3/8 trit., 7/8 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas, bloką bei 2 asmenines pražangas.

Randle'o sąskaitoje per 36 minutes buvo 24 taškai (3/6 dvit., 4/7 trit., 6/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 4 klaidos ir pražanga.

Šeštasis serijos mačas gegužės 12 d. vyks Majamyje.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms svečių deficitas siekė 3 taškus (100:103). Jimmy Butleris pataikė baudos metimą, buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas dėjimu pataisė komandos draugo metimą, Barrettas sumetė baudas, o Bamas Adebayo įkrovė iš viršaus – „Heat“ atsiliko 103:107.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei dar vieną pražangą išprovokavo Barrettas, kurio ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo (109:103). Kyle'as Lowry prametė tolimą metimą, tačiau kovą dėl atšokusio kamuolio laimėjo „Heat“.

Majamio klubas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dar vieną šansą pasižymėti nuo tritaškio linijos turėjo Lowry. Visgi ir antrasis įžaidėjo bandymas buvo netikslus. Svečiai prasižengė prieš Mitchellą Robinsoną, kuris realizavo vieną baudos metimą. „Heat“ atsikovojo kamuolį, tačiau jį perėmė ir taškus iš po krepšio pelnė bei rungtynes uždarė Randle'as – 112:103.

Daugiausia pelno: Jalen Brunson

Pralaimėtojų gretose vėl išsiskyrė Butleris, kuris per 42 minutes pelnė 19 taškų (5/12 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, sykį suklydo, blokavo 2 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo nerezultatyviausios „Heat“ vedlio rungtynės šio sezono atkrintamosiose.

„Nesvarbu, aš pelnau 40, 50, 19, ar 9 taškus, mes visada turime pakankamai resursų laimėti, – po susitikimo kalbėjo Butleris. – Jei surinkčiau 10 taškų, bet mes laimėtume, tai nebūtų problema ir nekiltų jokių klausimų. Tęsiu tokį žaidimą.“

Nugalėtojams „Žalgiryje“ žaidęs Hartensteinas per 22 minutes surinko 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį, bloką ir 4 pražangas.

Quentinas Grimesas kartu su Brunsonu rungtyniavo be keitimų.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 38 (8/12 dvit., 4/10 trit., 10/12 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), R.J. Barrettas 26 (5/9 dvit., 3/8 trit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Juliusas Randle'as 24 (4/7 trit., 6/10 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Quentinas Grimesas (2/6 trit., 5 rez. perd., 2 blok., 4 kld.) ir Mitchellas Robinsonas (4/8 baud., 11 atk. kam.) po 8.

„Heat“: Jimmy Butleris 19 (5/12 dvit., 9/11 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok.), Bamas Adebayo 18 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 17 (5/10 trit.), Maxas Strusas 14 (4/10 trit.), Calebas Martinas 11 (2/4 trit.), Kyle'as Lowry 9 (2/8 trit., 5 rez. perd.).