Europos pirmenybėms besirengianti Latvijos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį (08.08) Rygoje žaidė draugiškas rungtynes su Švedijos nacionaline komanda. Šeimininkai iškovojo pergalę 62:53 (15:18, 13:11, 21:9, 13:15).

Du kėlinius į 2005 metų Europos pirmenybes nepatekę švedai atkakliai priešinosi Latvijos rinktinei. Tačiau trečiajame išryškėjo šeimininkų persvara. Kėlinį 12 taškų skirtumu laimėjusi Latvija įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams 7 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų) pelnė Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Robertas Štelmaheris. Jis per 25 minutes taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas „Lietuvos ryto“ žaidėjas Sandis Buškevicas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Latvija: Martinas Skirmatnas 10 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Sandis Valteris 9, Kristapas Janičenokas 8, Kasparas Ciprussas 8, Robertas Štelmaheris 7, Raitis Grafas 6, Uvis Helmanis 5 (7 atk. kam.), Armandas Škelė 5 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ivaras Timermanis 4 (8 atk. kam.), (Janis Blumas, Kristapas Valteris, Kasparas Bėrzinis).

Švedija: Matsas Levinas 13 (5 rez. perd.), Martinas Ringstromas 13, Williamas Copelandas 9, Jonas Larsonas 6, Joakimas Kjelbomas 5, Jaško Korajkičius 4, Johanas Akessonas 3, (Jimas Nystromas, Olouma Nnamaka, Lesli Myrthilas).