„CBet“ išvykoje 89:80 įveikė „7bet-Lietkabelį“. Jonavos klubas iššvaistė 18 taškų persvarą, bet rungtynių pabaigoje Glynnas Watsonas ištempė savo komandą link pergalės. Amerikietis iš viso pelnė 22 taškus.

Nuotr.: Paulius Peleckis/BNS

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzinė serija prasidėjo atkaklia kova iki paskutinės minutės, o galiausiai pergale džiaugėsi Jonavos „CBet”. Praktiškai visą rungtynių laiką atsilikinėję Panevėžio „7bet-Lietkabelio” krepšininkai namuose 80:89 (20:25, 19:23, 23:25, 18:16) pripažino „CBet“ pranašumą.

Mažojo finalo serijoje iki trijų pergalių Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išsiveržė į priekį – 1-0. Antrasis susitikimas Jonavoje bus žaidžiamas penktadienį.

Nuo susitikimo pradžios „CBet“ kontroliavo žaidimo eigą – jie per pirmus du kėlinius pataikė 10 tritaškių, šeimininkai suklydo 15 kartų, tad Šeškaus kariauna susikrovė 9 taškų persvarą – 48:39.

„CBet“ nesustojo ir trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė 18 taškų (61:43), bet gynybos sistemą pakeitęs ir klaidas iš savo puolimo eliminavęs „7bet-Lietkabelis“ kilo į lemiamą šturmą.

Šeimininkai laimėjo atkarpą 34:15 ir 36-ąją minutę po Jamelo Morriso taškų su pražanga pirmą kartą išsiveržė į priekį – 77:76. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis kartas, kuomet panevėžiečiai pirmavo rungtynėse.

Dovis Bičkauskis su Jeffu Garrettu surengė sėkmingas atakas (80:77), o kertiniu žmogumi tapo Glynnas Watsonas. Iš pradžių jis smeigė tritaškį iš aikštės krašto, o vėliau išprovokavo nesportinę Željko Šakičiaus pražangą ir baudomis įtvirtino savo komandos pergalę – 85:78.

Būtent Watsonas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jo sąskaitoje per 26 minutes buvo 22 taškai (3/6 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Panevėžio komandai Vytenis Lipkevičius per 31 minutę pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Svečiai realizavo 15 tritaškių iš 24, bet kovą dėl kamuolių pralaimėjo 20:41. Panevėžiečiai per pirmą rungtynių pusę suklydo 15 kartų, per antrą – 3.

Šeimininkams šiose rungtynėse dėl traumos nepadėjo Gyorgy Golomanas.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19 (3/4 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Kristianas Kullamae (4/6 trit., 4 kld.) ir Jamelas Morrisas (4/8 dvit., 1/7 trit., 4 rez. perd.) po 15, Vytenis Lipkevičius 9 (8 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 8 (4/7 dvit., 9 atk. kam.).

„CBet“: Glynnas Watsonas 22 (3/7 trit., 7/7 baud., 4 rez. perd.), Jeffas Garrettas 16 (4/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Goranas Huskičius 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dovis Bičkauskis 12 (2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Edvinas Šeškus 11 (3/5 trit.), Aurimas Majauskas 10 (2/2 trit.).