Triuškinančią nesėkmę Europos jaunių (iki 18 metų) merginų čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Ji antradienį (08.09) prasidėjusiame ketvirtfinalio etape gėdingu rezultatu 29:68 (12:19, 4:19, 7:19, 6:11) pralaimėjo bendraamžėms iš Prancūzijos.

Lietuvės varžovėms priešintis sugebėjo pusę pirmojo kėlinio. Sužaidus 5 minutes su puse po Simonos Petronytės dvitaškio skirtumas sumenko iki minimumo – 9:10. Tačiau po pirmojo ketvirčio prancūzės pirmavo 19:12.

Nors lietuvės antrąjį kėlinį pradėjo taikliu dvitaškiu, jos pelnyti taškų nesugebėjo daugiau kaip 8 minutes, o tuo pasinaudojusios prancūzės atitrūko 30:14. Per kėlinį bos 4 taškus „sukrapščiusios“ lietuvaitės leido varžovėms atitolti 22 taškų skirtumu – 16:38. Netrukus prancūzės įgijo 30 taškų persvarą (46:16), o susitikimui baigiantis skirtumas šoktelėjo iki 39 taškų ribos (68:29).

Keista matyti, tačiau rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidusi Indrė Dudėnaitė tepelnė 5 taškus. Po 4 pridėjo S.Petronytė, Ugnė Čekavičiūtė bei Laima Rickevičiūtė.

Lietuvos krepšininkės tragiškai atakavo krepšį. Tikslą pasiekė vos 11 dvitaškių metimų iš 50 (22 proc.) bei vienas tolimas metimas iš 10 (10 proc.). Taip pat lietuvės metė tik 8 baudos metimus, iš kurių realizavo pusę.

Kitose F grupės rungtynėse čekės 73:54 įveikė slovakes. Trečiadienį (08.10) susitiks pralaimėjimus patyrusios slovakės ir lietuvės bei pergales iškovojusios prancūzaitės ir čekės.
2005-08-10 15:42
Suzaide siaubingai, jau antrame kelinuke pagrindines zaidejas pasodino ant suolo. Idomu, kodel musu pagrindine centro puoleja Petronyte isvis pirmoj pusej nezaide (o pas prancuzes butent centro puoleja buvo rezultatyviausia)?
2005-08-10 10:58