Italijos krepšinio federacija kelis mėnesius svarsto Drew Eubankso kandidatūrą žaidėjo natūralizacijai.
Italijos krepšinio federacija pradėjo svarstyti alternatyvas į natūralizuoto žaidėjo vietą nacionalinėje komandoje.
Kol kas lieka neaišku, kokį sprendimą priims talentas Paolo Banchero, kuris dar neapsisprendė žaisti JAV ar Italijos rinktinėje.
Tinklalapio BasketNews žiniomis, kandidatų natūralizacijai sąraše – naujas veidas. Italijos krepšinio galvos mąsto apie Portlando „Trail Blazers“ aukštaūgį Drew Eubanksą.
Idėja dėl šio krepšininko kilo prieš kelis mėnesius ir išlieka intriguojančiu pretendentu.
Kitas kandidatas – Dariusas Thompsonas. Vitorijos „Baskonia“ gynėjas yra susituokęs su itale ir artimiausiu metu turėtų gauti Italijos pasą.
Procedūriniai klausimai gali išsispręsti netgi iki artėjančio pasaulio čempionato.
Eubankso kandidatūra vilioja Italiją dėl mažo žaidėjų pasirinkimo priekinėje linijoje.
26-erių 208 cm ūgio puolėjas pastarąjį sezoną NBA vidutiniškai žaidė po 20 minučių, įmetė po 6,6 taško, atkovojo po 5,4 kamuolio ir atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.
Eubanksas gimė Misisipėje, bet užaugo Oregono valstijoje, o pastaruosius šešerius metus praleido NBA. Aukštaūgis turi itališkų šaknų, bet kol kas dar lieka neaišku, ar jų pakaks gauti pilietybei.
„BasketNews.lt podkastas“:
Prenumeruokite BasketNews ir naršykite be reklamų.