Nacionalinėje krepšinio asocijacijoje (NBA) šiąnakt sužaisti penki susitikimai, kuriuose pergales iškovojo namuose žaidusios ekipos.

San Antonijaus "Spurs", netekę lyderio Timo Duncano, kuris patyrė dešinės kojos traumą, 75:88 (21:21, 26:22, 13:21, 15:24) nusileido "New York Knicks" krepšininkams.

San Antonijaus klubas iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus beveik 4 minutėms pirmavo 59:53, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 1:25. Per šį laiką "Spurs" prametė 12 metimų bei prarado 9 kamuolius (iš viso per rungtynes 17).

11 minučių "sausą" atkarpą nutraukė Devinas Brownas, pataikęs dvitaškį iki rungtynių pabaigos likus 4 su puse minutės.

Pagrindinis "Knicks" pergalės kalvis buvo Stephonas Marbury, lemiamo spurto metu pelnęs 13 taškų, o iš viso per susitikimą įmetęs 31, atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

18 taškų ir 7 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo Malikas Rose'as, Timas Thomas atitinkamai 14 ir 7.

D.Brownas (8 atk. kam.) San Antonijaus ekipai surinko 22 taškus, Tony Parkeris (6 rez. perd.) - 14, Robertas Horry - 10.

Šiame sezone "Spurs", savo gretose neturėdama T.Duncano, pralaimėjo trejas rungtynes iš keturių.