Lietuvos klubų rinktinė keturių tautų turnyre Australijoje patyrė antrąją nesėkmę. Trečiadienį (08.10) lietuviai 62:79 (16:11, 21:23, 18:24, 7:21) buvo priversti pripažinti Naujosios Zelandijos krepšininkų pranašumą.

Pirmąją turnyro dieną 90:70 nesunkiai nugalėję kinus, zelandiečiai antrose rungtynėse sulaukė kur kas rimtesnio pasipriešinimo. Po pirmojo ketvirčio lietuviai pirmavo 16:11 (Martynas Andriukaitis pelnė 6 taškus). Antrajame kėlinyje, 11 taškų pelniusio Povilo Čiukino pastangomis, lietuviai išlaikė persvarą – 37:34 įpusėjus susitikimui.

Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė Naujosios Zelandijos atstovams. Philliphas Jonesas per kėlinį pelnė 11 taškų ir taip padėjo Okeanijos krepšininkams išsiveržti į priekį 58:55.

Paskutiniajame kėlinyje zelandietis Dillonas Boucheris gavo smūgį iš alkūnės. Epizodas sukėlė įtampą tarp komandų, tačiau technine pražanga nubaudus lietuvius mačas buvo tęsiamas. Likus dviem minutėms zelandiečių persvara pasiekė 15 taškų ribą. Lietuvos krepšininkai per dvejas rungtynes patyrė antrąją nesėkmę.

Žaidėjas Min 2 tšk. 3 tšk. 1 tšk. Atk. kam. Rez.

Viso 200 20/44 45 6/22 27 4/7 57 16 32 48 14 22 21 3 3 62

Naujoji Zelandija: Philliphas Jonesas 19, Pero Cameronas 15 (6 atk. kam.).

Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra buvo nusivylęs savo krepšininkų pastangomis.

Tuo tarpu Naujosios Zelandijos strategas Tabas Baldwinas džiaugėsi, kad jo rinktinė sužaidė geriau nei mače su kinais. „Kai tampi nugalėtoju, esi laimingesnis“, – kalbėjo treneris.

Australija taip pat iškovojo antrąją pergalę. Šeimininkai 89:50 sutriuškino kinus.

Australija: Markas Worthingtonas 15 taškų, Jasonas Smithas 12, Wade'as Halliwellas 11, Glennas Seville'as 8, Matthew Nielsenas 8 (15 minučių, 1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų, 7 atk. kam.), Davidas Andersenas 7.

Kinija: Li Nanas 19, Zhu Fungyu 8.

Ketvirtadienį (08.11) bus poilsio diena, o trečiuosius mačus rinktinės žais penktadienį (08.12). Lietuviai kovos su kinais.

2005-08-11 03:59
...koks tikslas siusti shitokia komanda anapus Indijos vandenyno? Tikslas koks? Kad shiaip chebra pasizhaistu?
2005-08-10 19:49
Nu su tokiais zaidejais daug nepasieksi...Kad ir kaip bebutu gaila....
2005-08-10 19:27
Tai dabar jau tvarkoj, pries pora valandu buvo nelabai tvarkoj. Matomai komentaras neliko nepastebetas...
2005-08-10 19:23
To Robbke
o idomu ka tu skaiciuoji, nes man tai viskas ok gaunas, gal tamstos kalkuliatoriu virusas apsedo:) ?
2005-08-10 16:33
Sudejus taskus gaunu 76-65, Laimejo lietuviai. Gal jum koki kalkuliatoriu padovanot?