Antrąją nesėkmę ketvirtfinalio etape patyrė Lietuvos jaunių (iki 18 metų) merginų rinktinė. Ji trečiadienį (08.10) Europos pirmenybėse 39:49 (12:25, 7:5, 12:12, 8:7) nusileido Slovakijos krepšininkėms.

Lietuvos ir Slovakijos krepšininkės kovoja dėl kamuolio
Nuotr. FIBA Europe
Pirmosiose rungtynėse lietuvės 29:68 nusileido prancūzėms. Po dviejų nesėkmių jaunės iš Lietuvos prarado visas galimybes kovoti dėl vietos pusfinalyje. Nepriklausomai nuo likusių rungtynių, lietuvės varžysis dėl 5-8 vietų.

Sužaidus 8 minutes pirmajame kėlinyje slovakės pirmavo 15:12. Tačiau ketvirtį jos baigė spurtu 10:0 ir atsiplėšė 25:12.

Per trečiąjį kėlinį lietuvės sumažino skirtumą iki 5 taškų (29:34), tačiau varžovės iki ketvirčio pabaigos atitrūko 42:31. Iki mačo pabaigos likus trims minutėms Lietuvos jaunės priartėjo iki 39:42, tačiau per likusį laiką nepelnė nė taško ir patyrė nesėkmę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausia buvo Greta Lukšytė, pelniusi 14 taškų. Eglė Sarapaitė pridėjo 9 taškus, o Aurimė Rinkevičiūtė surinko 6 taškus.

F grupėje lietuvės žengia paskutinės su dviem nesėkmėmis. Abi pergales iškovojo čekės, kurios ketvirtadienį (08.11) susikaus su Lietuvos krepšininkėmis. Po pergalę turinčios prancūzės ir slovakės kovos dėl antrosios vietos grupėje.

2005-08-11 16:24
ka cia varot visi?!europinis merginu krepsinio lygis ziauriai skiriasi nuo lietuvisko...po keleriu metu lietuvaites nugales ir slovakes ir prancuzes
2005-08-11 16:19
niekas is ju nesitikejo kad jos pateks tarp 8 stipriausiu komandu!gerai varo panos....
2005-08-11 16:12
saunuoles panos,isejo tarp 8 stipriausiu komandu europoje...pasirode tikrai gerai ir dar juk ne viskas prarasta.
2005-08-10 23:13