Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) vaikinų rinktinė pergalingai baigė pasaulio čempionato grupės varžybas. Trečiadienį (08.10) lietuviai 96:75 (21:12, 23:24, 34:22, 18:17) nugalėjo be pergalių likusius kinus.

Lietuviai kinams nepaliko jokių vilčių
Nuotr. FIBA
Dar per pirmąjį kėlinį lietuviai sugebėjo įgyti 10 taškų persvarą (15:5). Kinai sugebėjo kiek pasipriešinti lietuviams per antrąjį kėlinį, kurį laimėjo minimalia persvara, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą galutinai perėmę Europos atstovai šventė įtikinamą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jonas Mačiulis, pelnęs 12 taškų (3/5 tritaškių). Po 10 taškų įmetė Stepas Babrauskas (3/7 tritaškių), Antanas Kavaliauskas (4/4 dvitaškių) bei Paulius Jankūnas (6 atkovoti kamuoliai).

Artūras Jomantas bei Renaldas Sebutis pridėjo po 9 taškus, po 7 surinko Gediminas Navickas (7 atk. kam.), Marius Prekevičius bei Michailas Anisimovas, 6 į savo sąskaitą įsirašė Vaidotas Pridotkas, 5 pelnė Darius Šilinskis, o 4 įmetė Rolandas Alijevas (5 rezultatyvūs perdavimai).

Keturias pergales per penkerias rungtynes iškovoję lietuviai B pogrupyje užėmė antrąją vietą, nusileidę nė karto nesuklupusiems amerikiečiams. Penktadienį (08.12) startuos ketvirtfinaliai. Lietuvių varžovais bus čempionato šeimininkai Argentinos komanda.

2005-08-11 10:16
Gediminas Navickas (7 atk. kam.) geriau uz Jankuna kovoja :)
2005-08-11 08:07
aa tikrai bius dunku bert laimesim ž]
2005-08-11 07:17
Taigi rašo, kad Reinaldas 9 įmetė - skaityt reikia. 4finaly laukia Argentina. Su šeimininkais gali būti sunku.