Lietuvos jaunių merginų rinktinė patyrė ir trečią nesėkmę Europos čempionato ketvirtfinalyje. Ji ketvirtadienį (08.11) 68:72 (22:18, 17:16, 12:16, 17:22) pralaimėjo bendraamžėms iš Čekijos.

E.Sarapaitė buvo viena rezultatyviausių Lietuvos komandoje
Nuotr. FIBA Europe
Dar prieš šias rungtynes buvo aišku kad lietuvės kovos tik dėl 5-8 vietų ir į pusfinalį nepateks.

Įpusėjus antrajam kėliniui lietuvės turėjo net 11 taškų pranašumą (31:20) ir po dviejų kėlinių mūsiškės pirmavo 39:34. Tačiau po didžiosios pertraukos čekės perėmė iniciatyvą į savo rankas.

37-ąją rungtynių minutę Lietuvos jaunės buvo vėl išsiveržusios į priekį (65:62), tačiau paskutinių 3 minučių atkarpą lietuvės pralaimėjo 3:10 ir turėjo pripažinti čekių pranašumą.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Greta Lukšytė pelniusi 16 taškų, Eglė Sarapaitė pridėjo 15 (7 atk. kam.), Aurimė Rinkevičiūtė įmetė 13 (4 per. kam.), Laima Rickevičiūtė 8 (15 atk. kam., 3 rez. perd.), Šarūnė Jasiunskaitė 7 (12 atk. kam.).

Čekija: Tereza Kuthanova, Romanda Hejdova ir Katarina Elhotova po 13 taškų, Michaela Zrustova 12.

F grupėje pirmąją vietą su 3 pergalėmis užėmė Čekijos krepšininkės. Antrąją – prancūzės, kurios ketvirtadienį 61:39 sutriuškino Slovakijos rinktinę.

2005-08-12 11:17
jos dar gali buti 5 o tai butu labai geras rezultatas!
2005-08-12 11:16
viskas cia gerai yra! labai gerai! jos isejo i astuntuka,o to niekas nesitikejo.
2005-08-12 00:14