Europos čempionato bronzos medalių laimėtojų pranašumas prieš Bulgarijos krepšininkus, kurie į Europos pirmenybes pateko po daugiau nei dešimtmečio pertraukos, – milžiniškas.

Ketvirtadienį (08.11) Italijos mieste Bormijuje startavusiame „Gianatti“ turnyre italai sutrypė varžovus net 55 taškų skirtumu – 119:64 (24:13, 37:15, 22:17, 36:19).

Italijos krepšininkai į priekį pabėgo nuo pat rungtynių pradžios. Sužaidus penkias minutes šeimininkai pirmavo 15:3. Nors po pirmojo ketvirčio skirtumas nebuvo akivaizdus, įspūdinga antroji rungtynių atkarpa palaidojo visas Bulgarų viltis.

Po didžiosios pertraukos nugalėtojas abejonių nebekėlė, o skirtumą Italijos rinktinė padidino nuo 33 iki 55 taškų.

Italija: Dante Calabria 15 taškų, Marco Mordente 15, Matteo Soragna 14, Tomas Ressas 14, Alexas Righetti 14, Gianluca Basile 11 (8 rezultatyvūs perdavimai), Gianmarco Pozzecco 10, Roberto Chiacigas 8, Angelo Gigli 7, Stefano Mancinelli 5, Massimo Bulleri 4, Denisas Marconato 2.

Bulgarija: Filipas Videnovas 18, Julianas Radionovas 11, Tencho Banevas 7, Boyko Mladenovas 7, Jordanas Bozovas 5, Hrisimiras Dimitrovas 5, Dimitaras Angelovas 4, Todoras Stoikovas 3, Kalojanas Ivanovas 2, (Dejanas Ivanovas, Georgievas Davidovas).

Tai antrosios Italijos rinktinės draugiškos rungtynės besiruošiant Europos čempionatui. Praėjusį savaitgalį vykusiose dvikovoje italai taip pat Bormijuje 112:48 nepasigailėjo Gruzijos rinktinės.

2005-08-12 11:01
tai tegul dar suzaidzia su san marino antros rinktines atsarginiais irgi panasus rezultatas turetu buti:))
2005-08-12 01:16
Su tokiais priesininkais ir zaisti neverta. Cia tas pats, kai Zalgiris losia pries kokia nors Lietuvos mokykla. Tobulet nepatobulesi, o traumoms sansu yra ...
2005-08-12 00:44