75 taškus per antrą rungtynių pusę pelnęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo septintą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione. Kauniečiai šeštadienį savo aikštėje 117:66 (21:18, 21:11, 36:15, 39:22) sutriuškino „Ventspils“ ekipą.

„Žalgiris“ antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 13:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 34:18. Pranašumas triuškinamas tapo po ilgosios pertraukos. Kauniečių puolimo banga per 10 minučių pelnė 35 taškus, o latvių bejėgiškumas geriausiai atsispindėjo trečio kėlinio pabaigoje.

Eurelijus Žukauskas iš pradžių išprovokavo nesportinę pražangą ir sumetė abi baudas. Po to Tadas Klimavičius įdėjo į krepšį su varžovo pražanga, pataikė ir baudą. Paskutinę kėlinio sekundę Žygimantas Janavičius pakartojo netaiklų komandos draugo metimą ir taip per mažiau nei pusę minutės kauniečiai pelnę 7 taškus įgijo 34 taškų pranašumą – 78:44.

Paskutinis ketvirtis tapo malonumu Kauno žiūrovams. Šimtąjį tašką „Žalgiris“ pelnė Klimavičiaus dėjimu kamuolį sugavus ore po Šarūno Vasiliausko perdavimo.

Fantastiškas „Žalgirio“ rungtynes vainikavo taiklus Dainiaus Šalengos tritaškis paskutinę mačo sekundę beveik iš aikštės vidurio.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius ir Paulius Jankūnas po 26, Eurelijus Žukauskas 16, Dainius Šalenga 14, Artūras Milaknis ir Jonas Mačiulis po 13.

„Ventspils“: Tyrone‘as Brazeltonas 19, Janis Strelnniekas 11, Pavelas Veselovas 10.

Atrinkti (0) Visi (49)
to Jon
jei esi toks didelis fanas tai ko neini į halę kaip ir aš ?
2009-01-06
-1
jon
esu didelis zalgirio fanas ir noriu nemokamai per interneta pamatyti tiesiogiai zalgirio eurolygos rungtynes pries nansy.plz jei kas nors zinot pasakykit.