Jurgita Štreimikytė-Virbickienė tapo ekipos lydere sunkiausiu momentu. Indianos „Fever“ ekipa ketvirtadienį 57:50 (31:24, 26:26) įveikė San Antonijaus „Silver Stars“, o lietuvė laikoma pagrindine pergalės kalve.

Dvitaškiu J.Štreimikytė, likus žaisti 4 min. 11 sek. pirmajame kėlinyje, išlygino rezultatą 19:19, o vėliau iniciavo spurtą 12:5, po kurio išryškėjo „Fever“ persvara.

Antroje mačo pusėje dvitaškį pelniusi lietuvė ir tritaškį pridėjusi Coretta Brown padidino Indianapolio ekipos pranašumą iki 31:27.

Nors „Silver Stars“ priartėjo iki 32:35, J.Štreimikytė atkovojo keletą svarbių kamuolių, o Tamika Catchings sugrąžino persvarą iki 41:34.

Startiniame penketuke rungtynes pradėjusi J.Štreimikytė per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį perėmė kamuolį ir blokavo varžovės metimą.

Nugalėtojoms 11 taškų pelnė T.Catchings (6 rezultatyvūs perdavimai).

Indianapolio klubas, turintis 16 pergalių ir 11 pralaimėjimų, lieka antroje Rytų konferencijos vietoje. Pergalė užtikrino „Fever“ namų aikštės pranašumą pirmajame WNBA atkrintamųjų varžybų etape.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Konektikuto „Sun“, turinti dvi Vilniaus „Lietuvos telekomo“ legionieres, 80:65 (38:34, 42:31) nugalėjo Vašingtono „Mystics“.

Per 32 minutes Katie Douglas pelnė 14 taškų (3/4 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 5/8 baudų), sugriebė 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Aikštėje 20 minučių praleidusi Jennifer Derevjanik surinko 4 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Su 22 pergalėmis ir 6 nesėkmėmis „Sun“ ir toliau išlieka Rytų konferencijos bei WNBA sezono lyderė.

2005-08-12 16:11
Iki paskutiniu minuciu Jurgita buvo rezultatyviausia, bet ja pasodino ant suolo ir leido komandos zvaigzdei Catchings tapti rezultatyviausia. Saunuole Jurgita, parode, kad ir del kamuoliu moka pakovoti.
2005-08-12 10:56