Kauno „Žalgiris“ draugiško turnyro starte Nikosijoje 72:75 nusileido Pirėjo „Olympiakos“ klubui. Žalgiriečiai nesulaikė Aleco Peterso, kuris surinko 19 taškų ir 21 naudingumo balą.
Kauno „Žalgiris“ draugiško turnyro starte Nikosijoje 72:75 (15:13, 15:21, 24:21, 18:20) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ klubui.
Kauno Žalgiris / Tvarkaraštis
Kitame šio turnyro mače Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ po įspūdingos kovos 109:112 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.
Šiame mače žalgiriečiai vis dar vertėsi be daugiau poilsio gavusio Igno Brazdeikio. Tomas Dimša ir Rolands Šmits rungtynėse žaidė.
Rezultatyviausiai „Žalgirio“ ekipoje rungtyniavo Nazas Mitrou-Longas, pelnęs 12 taškų (3/3 dvit., 2/7 trit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 14 naudingumo balų.
Pirmasis mačo kėlinys buvo itin nerezultatyvus, kai abi komandos kartu sudėjus pelnė 28 taškus, bet žalgiriečiai buvo priekyje 2 taškais (15:13). Antrąjį ketvirtį geriau sužaidę „Olympiakos“ krepšininkai perėmė rungtynių kontrolę ir į ilgąją pertrauką nešėsi 4 taškų pranašumą – 34:30.
Trečiajame kėlinyje solidžiau rungtyniavę „Žalgirio“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 1 taško deficitą – 54:55.
Galiausiai ketvirtajam kėliniui įpusėjus, Ulanovas sumetė tris baudų metimus ir išvedė žalgiriečius į priekį (67:65). Į tai Larentzakis atsakė pelnydamas 5 taškus iš eilės ir persverdamas rezultatą savo komandos naudai – 70:67. Kazys Maksvytis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
Po pasitarimo Butkevičius pelnė dvitaškį ir priartino komandą prie varžovų vienu tašku (69:70). Ekipos kapitonas Ulanovas smeigė tritaškį ir išvedė Kauno klubą į priekį – 72:70. Paskutinę rungtynių minutę Walkupas įmetė baudą, o Alecas Petersas dvitaškiu išvedė graikų ekipą į priekį vienu tašku (73:72).
Žalgiriečiai prametė, o Williamsas-Gossas realizavo abu baudų metimus – 75:72. Lemiamoje atakoje Evansas prametė tritaškį, o Dimša atkovojo kamuolį puolime. Tada Mitrou-Longas taip pat nerealizavo savo progos iš toli ir pergalę šventė graikai.
„Oly“ į pergalę vedė Alecas Petersas, surinkęs 19 taškų (3/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balą.
Jam puikiai talkino Nikola Milutinovas, pelnęs 11 taškų (5/9 dvit., 1/2 baud.), atkvojęs 12 kamuolių ir surinkęs 23 naudingumo balus.
Šeštadienį 16.45 val. „Žalgiris“ išmėgins jėgas prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.
„Olympiakos“: Alecas Petersas 19 (8 atk. kam), Giannoulis Larentzakis 12, Nikola Milutinovas (12 atk. kam.) 11, Kostas Papanikolaou 9.
„Žalgiris“: Nazas Mitrou-Longas 12, Keenanas Evansas 11, Edgaras Ulanovas 10 (4 klaid.), Brady Manekas 9, Tomas Dimša 8, Kevarriusas Hayesas 7 (4 atk. kam.), Laurynas Birutis 5.
Rungtynių epizodai:
Patinka, ką darome? Padėkoti galite čia.