Nelengvą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) šį vakarą iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai permainingose rungtynėse 95:90 (32:23, 27:21, 12:20, 24:26) palaužė Rygos „Keizarmezs“ komandą.

Klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje pademonstravę puikų puolimą įgijo dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 15 taškų (59:44).

Tokį patį pranašumą „Neptūnas“ turėjo ir įpusėjus trečiajam kėliniui (71:56), tačiau kėlinį spurtu 8:0 užbaigę svečiai prieš lemiamą ketvirtąjį ketvirtį sumažino savo atsilikimą iki 7 taškų (71:64).

Savo spurtą Rygos krepšininkai tęsė ir ketvirtajame kėlinyje. Jį latviai pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako bei taip rezultatas tapo lygus (71:71).

Likus žaisti 3 minutes ir 20 sekundžių „Keizarmezs“ ekipos gynėjas Strupovičius buvo išvedęs į priekį savo ekipą (82:81) , bet tada dvitaškį pataikė Valdas Vasylius, tris baudas realizavo Martynas Mažeika ir „Neptūnas“ vėl atitrūko. Tačiau varžovai ir vėl sugebėjo klaipėdiečius pasivyti ir 39ąją mačo minutę svečiai vėl išsiveržė į priekį – 90:89. Bet tada šeimininkai spurtavo 6:0 bei iškovojo pergalę.

Šiame mače „Neptūnui“ dėl traumų padėti negalėjo Osvaldas Kurauskas ir Vytenis Petkus. Žaisti negalėjo ir Evaldas Dainys, tačiau ketvirtajame kėlinyje penktąją pražangą užsidirbus Arvydui Eitutavičiui, vyr. „Neptūno“ strategas Rytis Vaišvila turėjo į aikštę leisti Dainį.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 25, Deivydas Gailius 16, Remigijus Trakimas 12, Valdas Vasylius 11, Paulius Morkeliūnas 10, Arvydas Eitutavičius 10 (6 kld.).

„Keizarmezs“: Reinis Strupovičius 25, Artūras Strelniekas 23 (8 atk. kam.), Martinas Jaunzemas 12.