Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Europos jaunių merginų čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Ji šeštadienį (08.13) 57:74 (16:13, 21:24, 10:19, 10:18) nusileido bendraamžėms iš Rusijos.

13–ąją rungtynių minutę lietuvės turėjo 7 taškų pranašumą (23:16), tačiau baigiantis antrajam kėliniui rusės išlygino rezultatą (37:37).

Po didžiosios pertraukos lietuvės atrodė visiškai sutrikusios ir 20 minučių atkarpą pralaimėjo net 20:37.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Aurimė Rinkevičiūtė pelniusi 21 tašką, Laima Rickevičiūtė 10 (8 atkovoti kamuoliai), Indrė Dūdėnaitė 7, Šarūnė Jasiunskaitė 4.

Rusija: Aleksandra Kulicheva 16 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Elena Gogiya 14 (9 atkovoti kamuoliai), Olga Solnyshkina 13 (9 atkovoti kamuoliai), Mariya Korovkina (9 atkovoti kamuoliai).

Patyrusios nesėkmę lietuvės kovos tik dėl 7-8 vietų.

2005-08-13 22:51