Nacionalinėje moterų asociacijoje (WNBA) dar vieną nesėkmę patyrė Jurgita Štreimikytės – Virbickienės Indianos „Fever“ ekipa. Ji naktį iš šeštadienio į sekmadienį (08.14) 59:69 (31:31, 28:38) nusileido Los Andželo „Sparks“ krepšininkėms.

Likus žaisti beveik 13 minučių iki antrojo kėlinio pabaigos, Indianos klubas pirmavo (44:43), tačiau „Sparks“ spurtavo 9-0 (44:52) ir po šio spurto „Fever“ nebeatsigavo, patirdama dar vieną pralaimėjimą.

J.Štreimikytė per 26 aikštėje praliestas minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvitaškių, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovių metimus, tačiau 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Fever“: Kelly Miller ir Tamika Catchings po10 taškų, Natalie Williams 9, Jurgita Štreimikytė 8.

„Sparks“: Chamique Holdsclaw 18 taškų, Lisa Leslie 15, Mwadi Mabika (7 atkovoti kamuoliai) ir Tamika Whitmore po 9,