Lietuvos krepšininkai pralaimėjo paskutiniasias rungtynių ciklo Kinijoje ir Australijoje rungtynes. Lietuviai nusileido Naujosios Zelandijos rinktinei rezultatu 77:86 (21:22, 16:24, 22:21, 18:19) ir Keturių tautų turnyre užėmė trečiąją vietą.

Pirmajame kelinyje aikštelėje vyko lygus žaidimas. Lietuvos rinktinės puolimas rėmėsi daugiausia Pavelo Čukino ir Mindaugo Lukauskio taškais. N.Zelandijos komandoje aktyviausiai žaidė Aironas Olsenas, Kregas Bradshaw ir Tonis Rampton.

Antrajame kėlinyje Lietuvos komandai nepavyko uždengti Pero Kamerono, kuris sėkmingai sužaidė ketvirčio atkarpą ir pelnė 12 taškų iš eilės. Iki pertraukos, Lietuvos rinktinės priešininkai sugebėjo susikrauti devynių taškų pranašumą. (46:37)

Pavelas Čukinas pelnė 6 taškus trečiajame kėlinyje, tačiau komandas stabiliai skirdavo 8-10 taškų. Paskutiniajame kėlinyje cituacija aikštelėje liko nepakitus. Lietuvos komandai nepavyko perimti iniciatyvos ir pakeisti rungtynių eigos. Lietuviai antrą kartą iš eilės nusileido N.Zelandijos rinktinei rezultatu 77:86.

Žaidėjas Min 2 tšk. 3 tšk. 1 tšk. Atk. kam. Rez.

Viso 200 29/53 55 1/5 20 16/34 47 5 17 22 18 19 3 15 0 77

Naujosios Zelandijos komandos gretose pasižymėjo Pero Kameronas - 22 taškai ir Aironas Olsenas pelnęs 15 taškų.

Kitose turnyro rungtynėse Australai nugalėjo kinus rezultatu 88:58 ir tapo turnyro nugalėtojais. Antri liko N.Zelandijos krepšininkai.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas australas C.J.Brutonas. Į simbolinį turnyro "All-Star" penketą, be C.J.Brutono pateko kitas australas Matthew Nielsenas, Kinijos rinktinės kapitonas Li Nanas, Pero Cameronas iš N.Zelandijos ir lietuvis Pavelas Čukinas.

Antradienį (08.16) Lietuvos klubų rinktinės žaidėjai ir treneriai grįš į Lietuvą.

2005-08-16 10:47
Chomiciu skaitykit
2005-08-14 21:52
turistai...
2005-08-14 19:30
Ribokas: nauda akivaizdi. Zmones pamate pasauli: Kinijos siena, kenguras gyvas ir t.t. :))
2005-08-14 19:23
Ribokas > tokiam nesusiprateliui kajp tu kurva ble , tai nieks neisaiskins ,nes tu vistiek nesuprastum .
2005-08-14 19:17
Ačiū Dievui ta šutvė baigė savo vojažus po užsienį. Ir kas man gali paaiškint, kokia iš viso to nauda???
-3
2005-08-14 19:04
gustas turbut nerado australijoi tinkamos zele
2005-08-14 17:29
Keli zaidejai paliko komanda po Stankoviciaus taures ir komandoj pravalas. Gauna nuo visokiu kiviu, kenguru...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7