Nuotr.:

Populiariausius ir įdomiausius komentarus praėjusią savaitę parašę BN+ prenumeratoriai šią savaitę bus ryškiai matomi tarp kitų komentatorių – jie gavo „Savaitės žvaigždės“ statusą, todėl jiems kaskart komentuojant prie profilio vardo bus matoma žvaigždutė.

Tinklalapyje BasketNews populiariausią savaitės komentarą parašė vartotojas Oksimoronas, kurio pasisakymas apie Gediminą Oreliką sulaukė 168 patiktukų.

Populiariausias savaitės komentaras:

„VLKK ką tik įtraukė naują žodį į Lietuvių kalbos žodyną. „Orelikinti“ – padaryti kažką neįmanomo, mokslu nepagrindžiamo, nepakartojamo“, – rašė Oksimoronas.

Kitus įdomiausius komentarus atrinko BasketNews. Šių komentarų autoriai, kaip ir Oksimoronas, šią savaitę prie savo profilio turės „Savaitės žvaigždės“ statusą.

Penki populiariausi ir įdomiausi savaitės komentarai:

 

Geriausi BasketNews mėnesio komentatoriai bus apdovanoti ypatingais prizais. Spalio mėnesio geriausiajam komentatoriui atiteks 50 eurų vertės kuponas apsipirkimui Shop.BasketNews.lt.

Viskas, ką tereikia daryti – reikšti savo nuomonę po BasketNews naujienomis. Kiekvieną savaitę atrinksime po keliolika pasižymėjusių komentatorių:

  • Visus tuos, kurių klausimai pateks į Q&A tinklalaides;
  • Kelis, kurių komentarai labiausiai patiks BasketNews komandai;
  • Vieną, kurio komentarą kiti vartotojai geriausiai įvertins +/- skalėje.

Visi atrinkti komentatoriai prie savo vartotojo vardo iki mėnesio pabaigos gaus žvaigždutės jaustuką (emoji) ir pateks į konkursą laimėti marškinėlius. Kiekvieno mėnesio pirmąją dieną iš visų „Savaitės žvaigždžių“ išrinksime vieną, kuriam atiteks prizas ir „Mėnesio MVP“ titulas.

Ačiū, kad esate kartu!

Komentarai:
Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentuoti gali tik BN+ prenumeratoriai

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.