Lietuvos moterų krepšinio rinktinė besirengdama Europos moterų krepšinio čempionatui kartu su Ispanijos bei Serbijos ir Juodkalnijos komandomis dalyvauja draugiškame turnyre Ispanijoje.

Pirmose turnyro rungtynėse pirmadienį (08.15) lietuvės po pratęsimo pralaimėjo serbėms 84:89 (19:14, 17:14, 9:26, 32:23, 7:12). Sėkmingai rungtynes pradėjusios lietuvės, po dviejų kėlinukų pirmavo 36:28. Po didžiosios pertraukos serbės perėmė žaidimo iniciatyvą ir, laimėjusios kelių minučių atkarpą 14:0, išsiveržė į priekį 51:43. Visgi Lietuvos komandai pavyko susikaupti ir iki ketvirto kėlinuko pabaigos išlyginti rezultatą – 77:77. Deja, pratęsime lietuvėms pritrūko jėgų ir juos pralaimėjo 84:89.

Lietuva: Iveta Marčauskaitė 24, Sandra Valužytė 16, Irena Baranauskaitė 12, Lina Brazdeikytė 10, Jurgita Kauškaitė ir Rima Valentienė po 8, Eglė Šulčiūtė 4, Reda Aleliūnaitė 2.

Tarp serbių išsiskyrė Ana Jokovič, pelniusi 22 taškus ir atkovojusi 11 kamuolių.

Antradienį (08.16) Lietuvos rinktinė susitiks su Ispanijos komanda.