Europos taurės antro etapo K grupės rungtynėse Rimo Girskio vadovaujama Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurioje taip pat rungtyniauja du lietuviai, svečiuose po pratęsimo 74:84 (14:19, 15:15, 23:21, 18:15, 4:14) nusileido Vršaco „Hemofarm“ krepšininkams.

Svečiams Simonas Serapinas per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimos, blokavo varžovo metimą, tačiau sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Rolandas Jarutis per 16 su puse minutės įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų), perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 20 (7 rez. perd.), Serhiy Lishchukas 18, Dijonas Thompsonas 10.

„Hemofarm“: Milanas Macvanas 24 (8 atk. kam.), Bojanas Kristovičius 17, Milivoje Bozovičius 14 (5 atk. kam.).