Svarbią pergalę SEB BBL Elito divizione šį vakarą iškovojo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 89:82 (26:24, 19:11, 26:18, 18:29) įveikė Ainaro Bagatskio treniruojamą „Valmiera“ komandą.

Po trijų kėlinių „Kalev/Cramo“ ekipos pranašumas niekam nebekėlė abejonių. Estai priekyje buvo solidžiu 18 taškų skirtumu – 71:53. Tačiau svečiai pasiduoti neketino ir ketvirtajame kėlinyje rengę vieną ataką po kitos ėmė grėsmingai artėti, o likus žaisti 4 minutes ir 25 sekundes komandas beskyrė tik 7 taškai (75:68).

Visgi tada šeimininkus į priekį truktelėjo „Kalev/Cramo“ ekipos amerikiečiai Kevinas Pace‘as, Nate‘as Foxas, ir Johnas Linehanas, kurie pelnę po 2 taškus sugrąžino estams dviženklį pranašumą (81:68).

„Kalev/Cramo“: Kevinas Lyde‘as 21, Johnas Linehanas 17, Nate‘as Foxas 14 (12 atk. kam.), Kristjanas Kanguras 12, Gregoris Arbetas 8, Joshas Pace‘as 8.

„Valmiera“: Ronaldas Clarkas 19, Ingusas Bankevičius 17, Ivanas Elliottas 12, Janis Poznakas 10, Agnis Cavarsas 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Nuomonė
:D Antraštė tai ypatinga, nėra žodžių. Galima pagalvot, kad Valmiera nugalėjo Rygą...