Tryliktą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Jie svečiuose 79:68 (19:13, 24:20, 19:14, 17:21) nugalėjo Rygos „Barons/LMT“ komandą. Pirmoje šių komandų dvikovoje pergalę namuose 95:85 taip pat šventė vilniečiai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po 3 minučių pirmavo 7:2, tačiau Donatas Zavackas pataikė tritaškį, Mindaugas Lukauskis pridėjo dvitaškį ir rezultatas tapo lygus – 7:7. Kėlinio pabaigoje vilniečiai spurtavo 9:3 ir prieš antrąjį ketvirtį turėjo 7 taškų pranašumą (19:13).

Sužaidus 5 antro kėlinio minutes „Lietuvos rytas“ įgijo didžiausią iki tol turėtą pranašumą (35:20). Iki didžiosios pertraukos rygiečiai sumažino atsilikimą, o po Dainiaus Adomaičio dvitaškio kėlinio pabaigoje ekipas skyrė 10 taškų – 33:43.

Trečiame kėlinyje iniciatyvą ir toliau turėjo Vilniaus ekipa, kuri neleido varžovams priartėti arčiau nei 9 taškais.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus 5 minutes, po Kasparo Berzinio tritaškio ekipas skyrė vos 6 taškai (61:67), tačiau „Lietuvos rytas“ spurtavo 7:0 ir iškovojo pergalę Rygoje.

„Barons/LMT“: Toddas Abernethy 15 (6 atk. kam.), Ugis Vilumas 14, Dainius Adomaitis, Kasparas Berzinas (8 atk. kam.) ir Armandas Škėlė – po 12.

„Lietuvos rytas“: Artūras Jomantas 17 (6 atk. kam.), Milko Bjelica 16 (7 kld.), Marijonas Petravičius 14.

vlad
Teismuose su Pirėjo „Olympiacos“ klubu besibylinėjantis Arvydas Macijauskas arti susitarimo su Vilniaus „Lietuvos rytu“, skelbia krepšinio naujienų portalas Eurobasket.com.

Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Eurobasket.com remiasi Lietuvos žiniasklaidos žiniomis, tačiau mūsų žiniasklaidoje apie A.Macijauską tokių pranešimų nėra.

Primename, jog lietuvis yra sakęs, jog dėl užsitęsusių teismų veikiausiai šiame sezone aikštėje nebepasirodys.

Neseniai 29-ąjį gimtadienį atšventęs 192 cm ūgio A.Macijauskas praėjusiame sezone dėl traumų sužaidė vos 9 Eurolygos rungtynes, per kurias, vilkėdamas „Olympiacos“ aprangą, aikštėje praleisdavo po 23 minutes ir pelnydavo 14,8 taško, atkovodavo po 2 kamuolius bei atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo.
2009-02-01
+1
rytas nieko nebelaimes? jau desimt metu nieko nebelaimi...

ai gana to sarkazmo. zlafaniai, valgykit sudus
2009-01-31
-1
staska
jo vardas viska pasako. zalgirinis, thuu.
2009-01-31
-1
Morzikei: va va.. pataikei tu cia:)
2009-01-31
zalgirinis: išeik į kiemą ir kiek gali ant rusų pavaryk... paskui parašyk, kiek kaulų liko sveikų