SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono rungtynėse „Ventspils“ ekipa namuose 75:83 (6:18, 24:19, 23:20, 22:26) nusileido Tartu „Rock“ krepšininkams.

Jau pirmame kėlinyje savo varžovus sukaustę gynyboje „Rock“ krepšininkai susikrovė 12 taškų pranašumą – 18:6.

Likus žaisti 3 minutes iki rungtynių pabaigos šeimininkai po Artūro Berzinio dvitaškio priartėjo iki 5 taškų (65:70). Tačiau tada „Rock“ krepšininkai spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 77:65, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Tanoka Beardas per 27 minutes įmetė 22 taškus (9/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/8 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė.

„Ventspils“: Bernardas Kingas  19, Janis Strelniekas 16, Marekas Jurevicus  14.

„Rock“: George'as Tsintsadze ir Tanoka Beardas (11 atk. kam.) – po 22, Viktoras Sanikidze 13 (17 atk. kam.), Tanelis Teinas 12.