Pergalę po penkių iš eilės nesėkmių šiąnakt iškovojo NBA autsaiderė Vašingtono „Wizards“ komanda. Ji namie 106:94 (26:22, 32:25, 23:28, 25:19) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Clippers“ ekipai buvo pavykę grėsmingai priartėti (77:75), tačiau kėlinį 4 taškais be atsako užbaigę šeimininkai kiek atitolo.

Savo spurtą „Wizards“ tęsė ir ketvirtajame kėlinyje. Jį Vašingtono krepšininkai 7:0 ir skirtumas vėl tapo dviženklis (88:75). Per likusį laiką svečiams nebepavyko atkurti intrigos, o „Wizards“ į savo sąskaitą įsirašė dešimtąją pergalę per 47 mačus.

Nugalėtojams Darius Songaila per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 25 (12 atk. kam.), Nickas Youngas 22, Javale‘as McGee 18 (9 atk. kam.), Caronas Butleris 16 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), Mike‘as Jamesas 9, Darius Songaila 8.

„Clippers“: Erickas Gordonas 25, Baronas Davisas 17, Steve‘as Novakas 17, Brianas Skinneris 14 (10 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Nu nors pergale... Osiaip butu arensas tai jie eitu be sustojimo, nes koma ner silpna... Nu gris arensas bus kitaip...